top of page
Ara

HAYATIMIZDAKİ DÖNGÜLER VE KİŞİSEL YIL SAYISI HESAPLAMA

Yaşadığınız her yılın karşınıza çıkarttığı özel deneyimler, dersler ve fırsatlar vardır.

Ama siz bunun nasıl farkına varacağınızı bilemediğinizden, o yıla ait enerjiyi çoğu zaman sezgilerinizi de dinlemeyerek boşa harcar ve başka bir enerjide desteklenmeden didinip durabilirsiniz. Halbuki o yılın sizin hangi yaşam döngünüzde olduğunuzu gösteren bir hesaplaması olduğunu bilirseniz, bu fırsatları da lehinize çevirme ve yaşam planınızı yakalama şansınız olur.


-Ω-


Tüm hayatımız 9 yıllık döngüler halinde geçer.

0-9 yaş arası 1.ci döngü, 9-18 yaş arası 2.ci döngü, 18-27 yaş arası 3.cü döngü, 27-36 yaş arası 4.cü döngü, 36-45 yaş arası 5.ci döngü, 45-54 yaş arası 6.cı döngü, 54-63 yaş arası 7.ci döngü, 63-72 yaş arası 8.ci döngü,72-81 yaş arası 9.cu döngüdür. 9 döngünüzü tamamladıktan sonraki döngünüz Yaradan’a ve sizin hayatta kazandığınız liyakatlarınıza bağlıdır.


Her 9 döngü de kendi içinde 9 ar yıllık döngülere ayrılır. O yıl hangi döngümüzde olduğumuz ve hangi evrensel enerji ile desteklendiğimizi bilirsek, atacağımız adımlar da bir o kadar doğru ve sağlam olur.


-Ω-


1.ci döngülerimizde elimizi atacağımız her şey, hayatla, ilişkilerle, işlerle ilgili her proje başarılı olur çünkü eylem ve başlangıç zamanıdır.

2-3-4-5-6-7 ve 8 tamamlanıp 9.cu döngüye geldiğimizde ise geçen 8 senenin bir değerlendirmesini yapmalı ve hiçbir şey için acil karar vermemeliyiz. Yapmamız gereken şey, bir sonraki yeni döngümüzü planlamak ve hazırlıklarını yapıp o son 8 senenin bizden aldıklarını ve getirdiklerini özümseyerek bilgeleşmek olmalıdır.


-Ω-


Eğer sizin evlilik döngüsü (6.çakra) yaşadığınız dönemde karşınıza ruhsal döngüsünü (7.çakra) yaşayan bir kişi çıkarsa maalesef bu ilişki arzulanan şekilde gitmeyebilir ve çatışma potansiyeline sahip olur çünkü iki taraf ta yaşaması gereken döngülerin enerjisindedir, beklentiler farklıdır.


Evlilik ve yuva enerjisi 6. çakra döngüsü, evleneyim, aşkımı bulayım, huzurlu bir evim olsun, dayayıp döşeyeyim, güzelleştireyim, sevgi dolu yuvamda ailemle vakit geçireyim derken.


7.çakra ruhsal döngüsünde olan taraf, insanlardan uzaklaşıp ruhumla baş başa kalıp arınacağım, kendimi dinleyebileceğim ve iç huzurumu bulup aydınlanacağım bir yerde olmalıyım dürtüsündedir.


Fakat bazen de farklı döngüler birbirini destekleyebilir. Bunlar tamamen kişisel analizlerle, ilişki sinerjilerinde ortaya çıkar.


-Ω-

bottom of page