top of page

SİZE ÖZEL 11 SAYFALIK İLİŞKİ SİNERJİSİ ANALİZİ KİTAPÇIĞI İLE İLİŞKİNİN DİNAMİĞİNİ KEŞFET!

Numeroloji İlişki Sinerjisi Analiz Kitapçığı

Neden İlişki Sinerjisi Analizi Kitapçığı?

 İlişkideki uyumu anlayın

 İlişkinin güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkarın

 Birbirinizi nasıl dengeleyebileceğinizi öğrenin

 Sevgi dilinizi anlayın

 İlişkinin dinamiğini anlayın

 İletişim yollarınızı keşfedin

 İlişkinizi nasıl büyüteceğinizi öğrenin

 Neden bir arada olduğunuzu keşfedin

Numeroloji Sinerji Kitapçığı

Bir ilişkiyi sürdürebilmek için öncelikle içindeki dinamiğini anlamamız ve sonrasında da bu dinamiğe yönelik çalışmamız gerekmektedir.

 TARTIŞMALARA SON VERİN

Numeroloji, her bir kişinin doğum tarihi ve isminin enerjilerini ve titreşimlerini analiz ederek ilişkilere benzersiz bir bakış açısı sunar. Bu analiz, insanların potansiyel çatışmalardan kaçınmalarına yardımcı olur ve birbirlerinin ihtiyaç ve arzularını daha iyi anlamalarını sağlar.

 ARANIZDAKİ UYUMU GÜÇLENDİRİN

Bir ilişkinin güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkarabilir, iki kişinin birbirini nasıl dengeleyebileceği ve tamamlayabileceği konusunda içgörü sağlayabilir. Bu analiz güçlü, kalıcı bir ilişkinin nasıl teşvik edileceği konusunda pratik rehberlik sağlayabilir.

 SEVGİ DİLİNİ ANLAYIN

Her insan sevgisini farklı şekilde ifade eder ve bu ifadeleri tanımak ve kabul etmek partnerler arasındaki bağı güçlendirir. Çiftler birbirlerinin sevgi dillerini öğrenerek ve benimseyerek aralarındaki sevgi, anlayış ve iletişimi geliştirir ve daha tatmin edici bir ilişki yaşayabilir.

 NEDEN BİR ARAYA GELDİĞİNİZİ KEŞFEDİN

Numeroloji sayılar aracılığı ile birlikteliğinizin sırrını size verir. Bazen bir karmayı şifalandırmak için bir araya geliriz, bazen ruh eşimizdir, bazen de çok farklı bir amaç uğruna buluşuruz. Bu hayatta buluşma sebebimizi anladığımızda ilişki anlaşılır hale gelir.

"Sinerjimizi anlamak, eşimle birlikte daha güçlü bir ekip olduğumuzu gösterdi. Artık birbirimize daha iyi destek oluyoruz. Ayrıca ilişkimizin daha derin bir seviyede nasıl çalıştığını anlamak harika bir deneyim."

Aylin K.

"Annemle  sürekli kavga halindeydik. Bu hayatta neden bir araya geldiğimizi anlayınca kavgalarımız sona erdi. Kitapçıkta yazan tüm önerilerinizi dikkate aldım, hatta anneme de anlatım. Çok şükür yılların savaşı sona erdi. Teşekkür ederim."

Esra G.

"İlişki analizi sayesinde kız arkadaşım ile daha uyumlu hale geldik. Sorunları daha kolay çözebiliyoruz ve ilişkimizden daha fazla keyif alıyoruz. Önerdiğiniz gibi birlikte gezmeye de başladık ve şaşırtıcı bir şekilde bize çok iyi geldi.  Teşekkürler"

Caner D.

"Sinerji analizi sayesinde iş ortağımla ilişkimizi düzelttik. Kitapçıkta yazan gibi çalışma alanımızda görev dağılımı yaptık.  Birbirimize alan tanıdık ve bize bireysel çalışmak çok iyi geldi. Uzun zamandır bitiremediğimiz projeleri başarı ile tamamladık."

Tayfun G.

İlişki Sinerjisi Analizi Kitapçığı, ilişkinizi sayılar aracılığıyla daha iyi anlamak istiyorsanız sizin için mükemmel bir rehberdir.

 İlişki dinamiğinizi merak ediyor ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz.

 Bir araya gelme amacınız hakkında daha derin bir anlayış kazanmak istiyorsunuz.

 İlişki uyumunuz ile ilgili farklı bir yaklaşım arıyorsunuz.

 İlişkinizi geliştirmek ve bir sonraki adıma taşımak istiyorsunuz.

 Güçlü yönlerinizi ve geliştirmeniz gereken alanları keşfetmekle ilgileniyorsunuz.

 İlişkinizi benzersiz kılan şeyin ne olduğunu ve onu nasıl kullanabileceğinizi bilmek istiyorsunuz.

 Partneriniz ile uyum içinde yaşamak istiyorsunuz.

 İkili ilişkinizi geliştirmek istiyorsunuz.

 İlişkinize ruhsallık katmak istiyorsunuz ve yardımcı olması için Numeroloji ilmini kullanmak istiyorsunuz.

 Değişimi kucaklamaya ve ilişkinizi anlamaya hazırsınız.

PARTNER İLİŞKİLERİ

Eşiniz, sevgiliniz veya potansiyel sevdiğiniz ile duygusal bağınızı daha da güçlendirmenize yardımcı olur. Partnerinizle daha derin bir düzeyde bağ kurmanıza ve ilişkinizi daha anlamlı hale getirmek için İlişki Sinerjisi Kitapçığı alabilirsiniz.

EBEVEYN - ÇOCUK İLİŞKİLERİ

Çocuğunuz ile aranızdaki ilişki dinamiğini anlamak ve ona nasıl yardımcı olabileceğinizi öğrenmek ilişkinizi güçlendirir. Sizi ebeveyni olarak seçmesinin ne kadar özel bir sebebi olduğunu farketmek ve ilişkiyi doğru yönetmek için İlişki Sinerji Kitapçığını alabilirsiniz.

AİLE İLİŞKİLERİ

Anne, baba veya kardeş ile iletişim tarzlarınızı ve iletişimdeki güçlü ve zayıf yönlerinizi belirlemenize yardımcı olur. Bu, anlaşmazlıkları daha iyi yönetmenizi ve daha sağlıklı iletişim kurmanızı sağlamak için Sinerji Analizi Kitapçığı alabilirsiniz. 

İŞ İLİŞKİLERİ

Ortaklık kuracağınız kişi ile ilişki dinamiğinizi anlamak sizi iş alanında daha başarılı olmaya yönlendirecektir. Karmaşık insan ilişkilerini daha basit ve anlaşılabilir bir hale getirir. Sorunları daha etkili bir şekilde çözmek için İlişki Sinerji Kitapçığını alabilirsiniz.

Hemen şimdi sipariş verirseniz, bu 2 harika bonusu da alacaksınız:

İLİŞKİ GÜÇLENDİRME EGZERSİZLERİ PDF

Ücreti: 250 TL
Paket İçinde: 0 TL

UZMANLARIMIZDAN
KISA ANALİZ SES KAYDI

Ücreti: 550 TL
Paket İçinde: 0 TL

SİZE ÖZEL PAKET!

KİŞİSEL NUMEROLOJİ ANALİZİ KİTAPÇIĞI

22 Sayfalık detaylı analiz kitapçığınız. Bir başucu kitabıdır ve hayatınızın her döneminde yanınızda taşıyabilirsiniz. PDF dosya olarak gönderilmektedir.

1250 TL

Özel Teklif İçeriği

Ücreti

Pakete Dahil

İLİŞKİ GÜÇLENDİRME
EGZERSİZLERİ (PDF)

10 sayfalık detaylı çakra dengeleme egzersizleri dosyasıdır. Hayatta sıkıştığınızı hissettiğiniz anlardan destek alabilirsiniz.

250 TL

UZMANLARIMIZDAN
KISA ANALİZ SES KAYDI

Analizinizin kilit noktaları ile ilgili ortalama 5 dakikalık bir ses kaydı uzmanlarımız tarafından kaydedilip kitapçığınız ile iletilecektir.

550 TL

ÜRÜNLERİN TOPLAM DEĞERİ

2050 TL

BUGÜN SATIN ALDIĞINIZDA: %56 İNDİRİM

902 TL

Deniz A.

Sinerji analiz kitapçığı sayesinde eşimle aramızdaki enerjiyi daha iyi anladık. İlişkimizdeki güçlü yanları keşfetmek bize daha sağlam bir temel sağladı. Tavsiyenizdeki gibi tartışmalarımızı birbirimizle açık iletişim kurarak çözüyoruz. Çok teşekkürler!

- Bunu Kaçırmayın -

56% İndirim Kazanın

Peki bana kendimi anlatabilir misiniz?

İlişkiler ile ilgilenirken öncelikle kendimize dönüp bakmayı unutuyoruz. Kendimizi ilişkilerin içinde tanımaya başlıyoruz. Peki çok kolay bir yöntemle kendinizi tanımak mümkün olsaydı?

2 KİTAPÇIK
BİR ARADA

Adsız tasarım (4)_edited.jpg

HARİKA BİR PAKET!

Kişiye Özel Analiz Kitapçığı + İlişki Sinerjisi Kitapçığı

KİŞİSEL NUMEROLOJİ KİTAPÇIĞI

Kendini keşfetmeye buradan başla.

Numeroloji Analizi Kitapçığı
Numeroloji Analiz Kitapçıkları

İLİŞKİ SİNERJİSİ KİTAPÇIĞI

İlişkini keşfetmeye buradan başla.

bottom of page