top of page
Ara

NUMEROLOJİ EĞİTİMİ

Güncelleme tarihi: 16 Oca

NUMEROLOJİ NEDİR?


Numeroloji aydınlanmamızı ve farkındalığımızı artırmamızı sağlayan, içinde sayıların sırrını barındıran, antik çağlardan günümüze kadar ulaşmış gizemli bir kadim ilimdir.


Numeroloji, bir kişinin kim olduğu, neden bu hayata doğduğu ve hayat amacının, derslerinin ve bilinçaltında getirdiği bilgilerinin ne olduğunun ona tekrar hatırlatmasını yapmak amacı ile sayıların sırrını kullanan metafizik bir ilimdir. Çünkü her sayı her rakam her harf hayatınızın hikayesine benzersiz bir titreşim katmaktadır. Numeroloji, bilgelik ve büyüme amacıyla birçok geçmiş yaşamımız olduğu ve yaşamaya devam edecek zamansız ruhlar olduğumuz öncülüne dayanmaktadır.


Daha detaylı bilgi almak için "Numeroloji Nedir?" adlı Blog Yazımızı okuyunuz; NUMEROLOJİ NEDİR BLOG YAZISINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
ONLINE NUMEROLOJİ EĞİTİMİNumeroloji eğitimlerinin bir kişiye katacağı değerler oldukça fazladır. Online numeroloji eğitimi ile sahip olabilecekleriniz şunlardır;


  • Numeroloji, kişinin doğuştan gelen yeteneklerini ve potansiyellerini anlamalarına yardımcı olarak, ideal meslek veya çalışma alanlarını belirleme sürecinde rehberlik eder.

  • Numeroloji eğitimi, kişinin kendi hayat hikayesini ve amacını daha derinlemesine anlamasına olanak tanıyarak kişinin net bir vizyon geliştirmesine ve hayatına anlam katmasına yardımcı olur.

  • Numeroloji, kişinin kendi doğum tarihi ve ismi üzerinden derinlemesine bir içsel analiz yapma fırsatı sunar. Bu sayede, güçlü yanlarını, zayıf noktalarını ve potansiyellerini daha iyi anlamasına ve tanımasına yardımcı olur.

  • Numeroloji, kişiler arasındaki enerji uyumunu anlama ve ilişkileri güçlendirme konusunda rehberlik sağlar. Aile içi, arkadaşlık veya romantik ilişkilerdeki dinamikleri anlamak, iletişimi artırmak ve anlayışı derinleştirmek mümkündür.

  • Sayılar aracılığıyla geleceği tahmin etme yeteneği, bireylerin hayatlarını planlamada ve gelecekte karşılaşabilecekleri potansiyel fırsatları veya zorlukları daha iyi anlamada yardımcı olur.

  • Numeroloji eğitimi alanlar, çevrelerindeki bireylere sayısal analizler yaparak onlara rehberlik eder. Özellikle ilişki sorunları, kariyer seçimleri ve kişisel gelişim konularında danışmanlık yapabilirler.

  • Numeroloji, bireyin hayatındaki dönemeçleri, zorlukları ve öğrenme fırsatlarını anlama konusunda bir perspektif sunar. Bu da kişinin yaşam derslerini daha etkili bir şekilde anlamasına ve üstesinden gelmesine yardımcı olabilir.


EĞİTİM BİLGİLERİ


Numeroloji eğitimi, bireylere sayıların derin anlamını keşfetme ve bu anlamı kişisel gelişimleri için kullanma konusunda güçlü bir temel sunar. Sayıların gizemli dünyasına yapılacak bu keşif yolculuğu, katılımcıları kendi içsel potansiyellerini fark etmeye, daha bilinçli kararlar almaya ve yaşamlarını anlamlı bir şekilde yönlendirmeye yönlendirir.


EĞİTİM KONULARI


✔ Numerolojinin Tanımı ve Kavramlar

✔ İndigo Sayılar

✔ Tipolojiler ve Açıklamaları

✔ İsim Analizi

✔ Çakralar

✔ Çakra Analizi

✔ Hayat Kodu

✔ Hayat Kodu ve Çakraların Analizi

✔ Dönüşüm Yaşları

✔ Kişisel Yıl Hesaplama

✔ Doğum Tarihi Analizi

✔ Harflerin Titreşimleri ve Sayıların Anlamları

✔ Hayat Amacı ve Hayat Yolu Bulma ve Açıklamaları

✔ Karmik Borçlar- Geçmiş Yaşamlar

✔ 9 Yıllık Döngüler

✔ Elementler

✔ Yaşam Yolu

✔ İlişki Analizi

✔ Meslekler

✔ Evrensel Yasalar

✔ Örnek Analiz


Numeroloji Hakkında temel bilgiye sahip olmak için ön bilgilendirme eğitiminden başlayınız: Numeroloj Temel Eğitimi

Bu eğitim Modül 1 eğitiminden önce Numeroloji İlmini anlamak ve benimsemek için alınabilmektedir.


NUMEROLOJİ EĞİTİMİ NEDİR?


Numeroloji eğitimi, bireylere sayıların sembolizmi, enerjisi ve anlamı hakkında bilgi sağlayarak, bu bilgileri kullanarak kişisel analiz ve rehberlik yapabilme becerilerini öğreten bir öğrenme sürecidir. Bu eğitim, öğrencilere sayıların hayatımızdaki rolünü anlama, sayıları analiz etme ve yorumlama yeteneklerini geliştirme fırsatı sunar.NUMEROLOJİ EĞİTİMİ NASIL ALINIR?


Online Numeroloji Eğitimi 3 Modülden oluşmaktadır. İlk modülde temel kavramlar, Numeroloji'nin temelleri, sayıların anlamları, çakra bilgileri, temel Numeroloji hesaplamaları, aydınlanmanın sırrı ele alınmaktadır. İkinci modülde Numeroloji'nin derinliklerine inerek Kişisel Numeroloji Analizi yapılmaktadır. Analiz yapmak için gerekli tüm hesaplamalar öğrenilmektedir. Üçüncü modülde ileri seviye Numeroloji bilgileri verilmektedir. Detaylı bir analiz yapabilmek adına tüm bilgilere sahip olunur. Kişi bu noktadan sonra Numeroloji Danışmanı olur ve ücretli analiz yapmaya başlayabilmektedir. İleri seviye eğitimden sonra Sinerji Eğitimi alınır. Bu eğitim ile ilişkilerin arasındaki uyuma ve birliktelik sayılarına bakılabilmektedir.


NUMEROLOJİ EĞİTİMİ NE KADAR SÜRER?


Modül 1 Eğitimi - Temel Seviye

3 gün 12:00-17:30 arası yapılmaktadır. Toplamda 16.5 saat sürmektedir.

Modül 2 Eğitimi - Orta Seviye

3 gün 12:00-17:30 arası yapılmaktadır. Toplamda 16.5 saat sürmektedir.

Modül 3 Eğitimi - İleri Seviye

2 gün 12:00-17:30 arası yapılmaktadır. Toplamda 11 saat sürmektedir.

Numeroloji Eğitimi toplamda 44 saat sürmektedir.


Sinerji Eğitimi

4 gün 12:00-15:00 arası yapılmaktadır. Toplamda 12 saat sürmektedir.numeroloji eğitimi numeroloji online


NUMEROLOJİ EĞİTİMİ KİMDEN ALINIR?


Arzu Nihal Doğan Türkiye'nin ilk uzman Numerologlarından bir tanesidir ve çok değerli bir eğitmendir. 2017'den beri Numeroloji Eğitimleri vermektedir ve sayısız danışman yetiştirmiştir. Eğitimlerimiz butik eğitimler olarak tutulmaktadır ve sınırlı katılımcı sayısı ile her katılımcı ile birebir ilgilenilmektedir. Numeroloji Online Eğitimlerinden mezun olanlar profesyonel Numeroloji Danışmanları olarak hayatlarını sürdürmektedir.


SETİFİKALI NUMEROLOJİ EĞİTİMİ


3 Modül eğitimini tamamlayan katılımcılara Numeroloji Online Başarı Belgesi verilmektedir. Bu sertifikalı eğitim sayesinde kişi Profesyonel Numeroloji Danışmanlığı yapabilmektedir.


EN İYİ NUMEROLOJİ EĞİTİMİ


Numerolog Eğitmen Arzu Nihal Doğan 'ın Numeroloji Eğitim Videosunu izlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. En iyi Numeroloji Eğitimini Numeroloji Online'dan alabilirsiniz. Ruha dokunan sesi ve sınırsız bilgileri sayesinde Arzu Nihal Doğan en iyi Numeroloji Eğitimlerini vermektedir ve öğrencilerine kendisinde var olan tüm bilgilerini kalpten paylaşmaktadır. En iyi Numeroloji Eğitimini alarak farklı bir eğitmene veya danışmana ihtiyaç duymazsınız, bütün bilgiler size eğitim sırasında verilir ve pratikler sayesinde Numeroloji Eğitimlerinin sonucunda Profesyonel Danışmanlar olursunuz.NUMEROLOJİ EĞİTİMİ FİYATLARI


Güncel eğitimlerimizi ve fiyatlandırmalarını buradan takip edebilirsiniz. Eğitim kaydınızı oluşturmak için numerolojionline@gmail.com a email atabilirsiniz veya bu linke tıklayarak Modül 1 eğitimini satın alabilirsiniz. Eğitimlerimiz yüzyüze zoom üzerinden yapılmaktadır. Eğitim tarihleri ve detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz; Numeroloji Eğitimi ve Atölye Çalışmaları


NUMEROLOJİ DANIŞMANLIĞI NE DEMEK?


Numeroloji Danışmanları kişilerin hayatına dokunmaktadır. Kişilere profesyonel danışmanlık ve koçluk vererek, onların hayat amaçlarını bulmalarına, kendilerini keşfetmelerine ve kendi yolları için doğru seçimler yapmalarına yardımcı olmaktadır. Danışmanlar analizi sayıların ilmini kullanarak gerçekleştirmektedir. Sayılar hayatımız ile ilgili derin bilgiler sunmaktadır.
bottom of page