top of page
Ara

4 SAYISININ ANLAMI

4, güç ve istikrarın sayısıdır; sağlam bir kaya gibi yıkılmazdır!

4: DAYANIKLI KORUYUCU


4'ün başlıca özellikleri güvenilirlik, üretkenlik, dakiklik ve itaattir. Güvenilir, sabırlı, dayanıklı, koruyucu ve gelenekseldir.


Çokça 4'lere sahip kişiler, sessiz bir belirsizlik içinde çalışmayı tercih ederek ilgisiz ve yalnız görünebilirler. İstikrarlı bir şekilde çalışırlar ve son derece ısrarcıdırlar, başarılarından derin bir tatmin duyarlar.


4'ler finansal ödül ve toplum tarafından tanınmak yerine sonuçları tercih eder. Ancak hayat onlara süreçten keyif almayı öğretecektir. Alçakgönüllüdürler, genellikle muhafazakar giyinirler ve çevreleriyle çatışmazlar.


-Ω-


4 dikkat çekmeyi sevmez ancak kendi bölgelerine girmeye çalışırsanız dişe diş mücadele edecektir.


Çaba ve kontrole inanırlar ve hedef odaklıdırlar, ancak hedefleri genellikle basit ve ayakları yere basan hedeflerdir. 4 vizyoner değildir ancak her detayı fark eder. Yeteneklidirler, beceriklidirler ve işin kolayına kaçmazlar - çalışkanlardır.


4'ün şekline baktığınızda, sert açıların bu oldukça düz kenarlı işkoliğin sembolik bir temsili olduğunu fark edeceksiniz - daha az yaratıcı veya sanatsal, ancak elleriyle çalışma konusunda mükemmeller.


Birçok zanaatkâr ve vasıflı işçinin Numeroloji dökümünde 4 sayısı öne çıkar. 4 çok çalışır ve iyi bir tedarikçidir ancak disiplin ve sadakat ister. Kaotik ortamlarda pek başarılı olamazlar ve işleri iyi kontrol edemedikleri anlaşıldığında panik atak geçirmeye yatkındırlar.


-Ω-


4'ler ahlaki inançlara değer verir ve "doğru şeyi yaptıklarına" ikna olduklarında geri adım atmazlar.


Bununla birlikte, hoşgörüsüz de olabilirler ve diğer kültürlerden, ülkelerden veya ırklardan insanlarla karşılaştıklarında, güvensizlikleri ve bilinmeyen korkusu onları rahatsız edebilir, hatta aşırı derecede önyargılı hale getirebilir.


Birçok 4, disiplinlidir ve kurumsal işlerde bulunmayı seçer, kendilerine idari ve organizasyonel işleri içeren görevler verildiğinde son derece başarılı olurlar.


Her sayıda olduğu gibi, 4'lerin de birbiriyle çelişen özellikleri vardır. Örneğin, özellikle sosyal veya eğlenceyi seven kişiler olmasalar da, 4'ler genellikle eğlendirici ve kuru bir mizah anlayışına sahiptirler. Ayrıca, katı ebeveynler olsalar da, 4'ler son derece sadıktır ve çocuklarına ihtiyaç duydukları şeyi sağlamak için ateşin içinden geçerler.


4'ü tanımlamam, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, 3'ü tanımlamamın neredeyse tam tersidir. Bu beklenen bir durumdur, çünkü her sayı kendisinden hemen önce gelenin karşıt noktasıdır. 2, 1'in kutupsal zıttıdır, 3, 2'ye doğrudan zıt özellikler sergiler ve bu böyle devam eder. Unutmayın, çekirdek sayılarınızda 4 varsa, diğer çekirdek sayılarınız 4'ün etkisini etkileyecektir.


-Ω-


bottom of page