top of page
Ara

ZORLUK SAYISI 7 (YEDİ)

NUMEROLOJİ'DE ZORLUK SAYISI 7 NEDİR ?


Size kanıtlanamayan her şeye karşı son derece şüphecisiniz. Özellikle de ruhani konularla ilgili her şeye şüpheyle yaklaşıyorsunuz. Bu nedenle, size huzur verecek ve yaşamınızın amacını anlamanızı sağlayacak kişisel bir felsefe bulmak sizin için zor. Doğal eğilimlerinizin çoğunu bastırıyorsunuz çünkü bunlar entelektüel veya rasyonel düşüncenize uymuyor. Varlığınızın şu anda bastırdığınız kısmına, yani içinizdeki çocuğa ihtiyaç duyuyorsunuz.


Yaşamın irrasyonel ve bütünsel yanıyla ilgili olan tüm özellikler - ruh, mizah, oyunculuk ve sezgi - dışarıda bırakılıyor. Karşılaşacağınız zorluk, size ek bakış açıları kazandıracak ve sizi temel bir parçanız olan diğer birçok özelliği ortaya çıkarmaya zorlayacak bir felsefe ve ideal olarak bir topluluk bulmaktır. Aksi takdirde yalnızlık ve izolasyon riskiyle karşı karşıya kalırsınız.


İnancı öğrenmek zorundasınız. Yaşamın çoğunun görünmez dünyadan - düşünceler, duygular, içgörü ve sevgiden - oluştuğunu düşündüğünüzde, yaşamın yalnızca küçük bir bölümünün duyularınızın alanı içinde olduğunu takdir etmeye başlayabilirsiniz.


Çok fazla gururunuz olabilir. İçinizde hapsettiğiniz içsel varlığınızı serbest bırakacak derin ve alçakgönüllü bir dönüşüm yaşayabilirsiniz.


Özellikle numeroloji haritalarında Üçüncü veya Ana Zorluk olarak görünüyorsa, 7 Zorluğu olan bazı insanlar sonunda 180 derece dönecek ve manevi netlik arayışında ortaya çıkacaktır. Bir dizi Aziz ve Kutsal Erkek veya Kadının 7 Ana Zorluğa sahip olduğu bulunmuştur.


-Ω-


Diğer Zorluk Sayılarının Anlamı Zorluk Sayısı Hesaplama Zorluk Sayısı: 0

-Ω-

Şu anda Kendi Okumanızı Yapın bölümümüzde ilerliyorsanız, Dönem Döngüleri ile devam edin.

bottom of page