top of page
Ara

ZORLUK SAYISI 3 (ÜÇ)

NUMEROLOJİ'DE ZORLUK SAYISI 3 NEDİR ?


Eğer Zorluk Sayınız 3 ise kendinizi en kötü siz eleştiriyorsunuz demektir. Bireyselliğinizi ve yaratıcılığınızı bastırıyorsunuz. Ne zaman bir etki yaratmak isteseniz, öncesinde kendinizden şüphe ediyor ve sonrasında kendinizi acımasızca eleştiriyorsunuz. Kendinize yönelik eleştirileriniz başkalarınınkinden çok daha şiddetli. Sonuç olarak, yüzeyde kalarak, yüzeyselliklere düşkünlük göstererek güvenli alanda kalma eğilimindesiniz. İçinizde olup bitenleri nadiren ifade ediyorsunuz; bunun yerine duygularınızı mizahla ya da yapmacık sözlerle örtbas ediyorsunuz.


Sık sık kendinizi yalnız ve kimsesiz hissediyorsunuz. Sosyal etkileşim korkunuz, çok fazla şaka yaparak ve zoraki neşeyle sohbeti zorlamanıza neden oluyor. Hayal gücünüz için yaratıcı bir çıkış noktası bulmanız, muhtemelen yazı yazmak, resim yapmak, şarkı söylemek veya dans etmek yoluyla size yardımcı olabilir.


Bu numeroloji zorluk döneminin temelinde gerçek benliğinizi ortaya çıkarma çabası yatar. Kendi yaratıcı yeteneklerinize başkalarının yargılarının üzerinde gerçekten değer vermeyi öğreneceksiniz. Bu, bağımsız ve başkalarına uyma ihtiyacından kurtulmuş bütün bir insan haline geldiğiniz bir bireyselleşme süreci olarak görülmelidir.


-Ω-


Diğer Zorluk Sayılarının Anlamı Zorluk Sayısı Hesaplama

-Ω-

Şu anda Kendi Okumanızı Yapın bölümümüzde ilerliyorsanız, Dönem Döngüleri ile devam edin.


bottom of page