top of page
Ara

ZORLUK SAYISI 8 (SEKİZ)

NUMEROLOJİ'DE ZORLUK SAYISI 8 NEDİR ?


Para ve gücü yaşamınızın ana önceliği haline getirme riskiyle karşı karşıyasınız. Maddi zenginlik arzunuz diğer insani özelliklerinizi ve ruhsal refahınızı gölgelemekle tehdit ediyor.


Bu meydan okuma maddi kaygıların diğer tüm ihtiyaçlarınızı bastırmasına ve yaptığınız her şeyi etkilemesine neden olur. Midas'ın kaderini riske atarak her şeyi altına dönüştürür, ancak kendinizi hayatın diğer kısımlarından soyutlarsınız.


Bu zorluğa sahip birçok kişi için, materyalizme o kadar takıntılı hale gelme tehlikesi vardır ki, acımasız ve vicdansız iş uygulamalarına yönelebilir, muhtemelen yasaların sınırlarını aşabilir ve kendilerine ve başkalarına çok fazla sefalet verebilirler.

"İnsanın yalnızca ekmekle yaşamadığını" anlamanız gereken çok gerçek bir ruhani sınavla karşı karşıyasınız. Bu engeli aşarsanız, gerçek ruhsal ve maddi dengeye ulaşacak ve kendinizi doğası sınırlı olan ve kolayca durgunlaşabilen ve artık yaşamı destekleyemeyen bir göl yerine, herkese tükenmez bir besin kaynağı sağlayan güçlü bir nehir haline getirebileceksiniz.


Eğer 8 sayısında bir Yaşam Yoluna veya 8, 17 veya 26 sayılarında bir Doğum Günü sayısına sahipseniz, bu Zorluk numeroloji haritanızın dengesini bozar ve para sorunları yaşamınız boyunca bir sorun haline gelir.


-Ω-


Diğer Zorluk Sayılarının Anlamı Zorluk Sayısı Hesaplama Zorluk Sayısı: 0

-Ω-

Şu anda Kendi Okumanızı Yapın bölümümüzde ilerliyorsanız, Dönem Döngüleri ile devam edin.

bottom of page