top of page
Ara

ZORLUK SAYISI 2 (İKİ)

NUMEROLOJİ'DE ZORLUK SAYISI 2 NEDİR ?


Eğer Zorluk sayınız 2 ise aşırı duyarlısınız ve diğer insanların beklentilerinin çok farkındasınız demektir. Dikkat çekmemek için kendinizi bastırıyorsunuz. Öz-bilinç sizi bunaltabilir. Hakkınızda dedikodu yapılmasından korkuyorsunuz. Sonuç olarak, çekingen hale gelirsiniz. Tüm bunlar kendi bireyselliğinizin ve benzersizliğinizin bastırılmasıyla sonuçlanır. Kalabalığa karışmak için can atarsınız.


Kendi hislerinizin ve duygularınızın çok büyük bir rol oynamasına izin veriyorsunuz. Aşırı duyarlılığınız korku, çekingenlik ve özgüven eksikliğine neden olur. Gereksiz korku ve duygusal çalkantılar yaşıyorsunuz. Küçük şeylerin üstesinden gelmek orantısız bir şekilde zor görünür ve bazen felç edici bir etkiye sahiptir. Kıskançlık çok fazla acıya ve yanlış anlamaya neden olabilir. Numeroloji zorluk sayısının bu olumsuz yönleri aslında kısmen sahip olduğunuz olumlu özelliklerden, özellikle de keskin farkındalığınız ve sezgilerinizden kaynaklanır. Diğer insanların duyguları için bir anten gibisiniz; nasıl hissettiklerini daha tek bir kelime konuşulmadan biliyorsunuz.


Kendi merkezinizi koruyacak içsel güçten yoksunsunuz ve hakim duygusal atmosfere uymaya çalışıyorsunuz.


Bu zorluk sizi anlayışlı ve şefkatli yapar; başkalarının içsel çalkantıları için muazzam bir empatiniz vardır ve duygusal sorunları olan insanlar için çok iyi şeyler yapabilirsiniz.


Aynı zamanda 2 sayısı Karmik Dersiniz ise, zorluk dönemi daha daha yoğun hissedilecektir, ancak kulağa çelişkili gelse de üstesinden gelmek de daha kolay olacaktır.


-Ω-


Diğer Zorluk Sayılarının Anlamı Zorluk Sayısı Hesaplama

-Ω-

Şu anda Kendi Okumanızı Yapın bölümümüzde ilerliyorsanız, Dönem Döngüleri ile devam edin.

bottom of page