top of page
Ara

ZORLUK SAYISI 4 (DÖRT)


NUMEROLOJİ'DE ZORLUK SAYISI 0 NEDİR ?


Eğer Zorluk sayınız 4 ise düzensiz ve dağınık olma eğilimindesiniz. Pratik değilsiniz ve çok az değeri veya geleceği olan projeler veya olasılıklar hakkında hayal kurma eğilimindesiniz. Demir balonlar ile uçacak olanları ayırt etmeyi öğrenmelisiniz. Projeleri bitirmekte zorlanıyorsunuz çünkü vizyonunuz kaotik hale geliyor ve önünüzdeki yolun izini kaybediyorsunuz.


Ayrıntıların farkında olmayı öğrenmelisiniz. Çevrenizi temiz ve düzenli tutun. Verimli olun. Pratik ve organize olma yeteneğine sahipsiniz ancak bunların değerini öğrenmelisiniz. Bu, onları günlük yaşamınıza dahil etmenize neden olacak ve size başarı için temel sağlayacaktır.


Bu, yaşamınız için kalıcı bir temel oluşturmanın zorluğudur. Azim ve tekrarlanan çabaya ihtiyacınız olacaktır. Çabuk zengin olma planları muhtemelen geri tepecektir; ısrarlı çaba gelecekteki mutluluğunuzun anahtarıdır.


Numeroloji bu zorluğun üstesinden gelmenin diğerlerinden daha zor olduğunu düşünür, özellikle de haritanızda çoğunlukla tek sayılar varsa – Karakter , Ruh Güdüsü ve Kişilik


-Ω-


Diğer Zorluk Sayılarının Anlamı Zorluk Sayısı Hesaplama Zorluk Sayısı: 0

-Ω-

Şu anda Kendi Okumanızı Yapın bölümümüzde ilerliyorsanız, Dönem Döngüleri ile devam edin.

bottom of page