top of page
Ara

ZORLUK SAYISI 6 (ALTI)

NUMEROLOJİ'DE ZORLUK SAYISI 6 NEDİR ?


6 zorluk sayısı çarpıtılmış idealizmle ilgilidir. İdealleriniz gerçekçi olmayacak kadar yüksek, bu da hayatı siz ve başkaları için zorlaştırıyor. Yaptığınız herhangi bir şeyden veya başkalarının sizin için yaptıklarından tatmin olmakta zorlanıyorsunuz. Minnettarlıktan yoksunsunuz. Bu da hayatınızdaki güzellikleri görmenizi engelliyor. Ayrıca katı düşünceden muzdarip olabilirsiniz, bu da sizi sahip olduğunuz pek çok iyi şeye uyandıracak net bir bakış açısına sahip olmanızı engeller.


En temelde, bu zorluk at gözlüğü takmakla ilgilidir. Daha geniş bir bakış açısını göremiyorsunuz, bu da tüm cevaplara sahip olduğunuzu düşünmenize neden oluyor. Bu da size yardımcı olabilecek bilgi ve perspektifleri uzak tutuyor.


Başkalarına hizmet etme arzunuz samimi. Ancak, kendi içsel gelişiminiz üzerinde çalışmanızın gerekliliğini görmenizi engelliyor olabilir. Başkalarına neyin doğru neyin yanlış olduğunu söyleyerek otoriter ve adil olabilirsiniz. Sık sık başkaları tarafından takdir edilmediğinizi hissedersiniz.


Hizmet etmek, öğretmek ve iyileştirmek için bir fırsat var, ancak idealizminiz ve kişisel dönüşüme karşı direnciniz arasında dengeli bir bakış açısı elde etmeniz gerekecek.


Eğer 6 Karmik Dersiniz varsa, bu Zorluğun üstesinden gelmek daha zordur.


-Ω-


Diğer Zorluk Sayılarının Anlamı Zorluk Sayısı Hesaplama Zorluk Sayısı: 0

Zorluk Sayısı: 1

Zorluk Sayısı: 2

Zorluk Sayısı: 3

Zorluk Sayısı: 4

Zorluk Sayısı: 5

Zorluk Sayısı: 6

Zorluk Sayısı: 7

Zorluk Sayısı: 8

-Ω-

Şu anda Kendi Okumanızı Yapın bölümümüzde ilerliyorsanız, Dönem Döngüleri ile devam edin.bottom of page