top of page
Ara

ÜÇÜNCÜ ZİRVE DÖNGÜSÜNÜN ANLAMI

Üçüncü Zirve Döngünüz hayatınızın en üretken dönemi olma eğilimindedir.


Zirve Döngüleri ve Dönem Döngülerinin her ikisi de doğum tarihinizden türetilmiş olsa da, onları deneyimleme şekliniz açısından farklılık gösterirler.


Dönem Döngüleri büyümenin içsel aşamalarını yansıtır. Zirve Döngüleri çevreniz, sosyal koşullarınız, ilişkileriniz ve değişen koşullar gibi yaşamda karşılaştığınız dış etkileri temsil eder.


Zirve döngüleri yaşınıza ve Yaşam Yolu numaranıza bağlı olarak sona erer.

Zirve Sayıları bu etkilere nasıl karşılık verebileceğinizi ve bunların sürekli gelişen kişiliğinizi nasıl etkileyeceğini ortaya koyar.


Bir Zirveden diğerine geçiş genellikle güçlü bir şekilde hissedilir. Muhtemelen evlilik, iş veya kariyer değişikliği ya da kişisel yapınızda büyük değişiklikler gibi hayatınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.


-Ω-


Üçüncü Zirve Sayısı, Birinci ve İkinci Zirve sayılarınızı toplayarak bulunur.

Daha sonra bunları tek bir rakama veya bir Ana sayıya indirin.


-Ω-


Bu bölüm kısaltılmıştır. Tam metni kişisel numeroloji analizinizde okuyabilirsiniz.


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 1


Bu Zirve, hedeflerinize tutunmak için demir gibi bir irade ve aynı zamanda zorlukların etrafında manevra yapma ve sıkıntı rüzgarlarıyla eğilme esnekliği gerektirecektir.

Bu Zirve sayısının faydası, bireyselliğinizin ve gücünüzün güçlü bir hissidir. Neyden yapıldığınızı bileceksiniz. Bu dönemde birçok gizli armağan vardır, belki de en büyüğü inançtır.

Zirve sayınız size liderlik, cesaret ve daha birçok özellik sağlar.


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 2


Özellikle artan hassasiyetiniz ve farkındalığınızın sizi kendi eksikliklerinizin bilincine vardırdığı Doruk Noktasının başlangıcında özgüven eksikliği yaşayabilirsiniz. Korku ve tereddütlere yenik düşebilirsiniz. Tüm bunlar duygusal çalkantılara yol açabilir.

Desteğe ulaşmak için cesarete ve istekliliğe ihtiyacınız var.


Hassasiyetiniz sizi güzelliğe ve uyumlu ortamlara karşı son derece duyarlı kılacaktır. Aynı zamanda güzelliğe ve uyuma da ihtiyacınız var...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 3


Odaklanmaya ve disipline ihtiyacınız var. Bu Zirve Noktasının etkisi altında, fırsatlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı ve zorluğu sıkı çalışmaktır.


Numeroloji haritanız dürtüsel davranışlara karşı dikkatli olmanızı veya bir şeyleri şakayla karışık yapmanızı gerektiren bir zamana işaret ediyor. Bu dönemde sınırlarınızı bilmelisiniz. Paranıza dikkat edin...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 4


Kalıcı bir temel inşa etme fırsatına sahipsiniz. Bir organizatör, yönetici ya da herhangi bir kurumun temel taşı olarak yetenekleriniz büyük ölçüde artar. Güvenilir ve güvenilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirme beceriniz de aynı şekilde artar.


Pek çok ödülün yanı sıra pek çok hayal kırıklığı da yaşarsınız. Kendi sınırlarınız ve ayrıntıların tüketen doğası hakkındaki duygunuz zaman zaman...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 5


Özgürlüğün gerçek anlamını, yani koşulsuz sevgiyi öğreneceksiniz. Sevginizi ve enerjinizi bir yere, bir kişiye veya bir mesleğe tutunma koşulu olmaksızın verirsiniz; karşılığında da aynısını beklersiniz - başkasına ait biri olmaktansa, olduğunuz gibi sevilmeyi. Sevgiyi kaybetmeden ayrılmayı gerektiren son derece ruhani bir yol vardır.


Pek çok kişi bundan yüz çevirir ve bunun yerine dünyayla yüzeysel bir ilişki sürdürmeyi seçer ya da...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 6


İş ve finansal konularda büyüme için iyi bir dönem. Kişisel hedeflerinizi ilerletmenize yardımcı olabilecek kaynaklara sahip kişileri kendinize çekiyorsunuz. Dahası, iş meselelerine yaklaşımınızda dengeli davranıyorsunuz. Bu size pek çok ödül getirebilir.


Yüksek uyum duygunuz ve gerçek şefkatiniz sizi mükemmel bir danışman ve şifacı yapar, özellikle de herhangi bir konuda zaten doğal yeteneğiniz varsa ...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 7


Bu 7 Zirve sırasında ruhsal gelişim, artan bilgi ve bilgelik büyük ödüllerdir. 7 Zirve yaşlılıkta hoşnutluğun temelini oluşturur, çünkü artık hayatı daha derinden anlamaya başlarsınız.


Karşılaşacağınız zorluk başkalarına karşı eleştirel veya alaycı olmaktan kaçınmaktır. Toplumdan o kadar uzaklaşabilirsiniz ki başkalarına tepeden bakabilirsiniz. Sizin de kusurlu insan ırkının bir parçası olduğunuzu unutabilirsiniz. Alaycılık iletişimin en düşük biçimidir ve sizin için bir tuzak olabilir...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 8


Bu dönemde karşılaşacağınız zorluk, insani ve ruhani değerlerinize bağlı kalmayı sürdürmektir. Cennet ve dünya arasında dengede kalmalısınız. Para ve statüyü tek önceliğiniz haline getirmek, daha insani ya da maddi olmayan konuları tamamen dışlamak için muazzam cazibeler olacaktır. Bu şüphesiz kayıplara yol açacaktır. Paranın gerçek değeri, yani yaşamdaki doğal yeri konusunda sınanıyor ve eğitiliyorsunuz. Eğer para yüksek bir sunağa yerleştirilir ve yaşamın diğer tüm yönlerini gölgede bırakırsa, ...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 9


Birçok kişi için artan bir sosyal sorumluluk ve şefkat duygusu hissedeceksiniz. Kendinizden daha az şanslı olanlara yardım etmek isteyecek ve muhtemelen kendinizi bazı sosyal amaçlara veya hayırseverliğe adayacaksınız. Bu, toplumunuzun, ülkenizin ve dünyanın iyiliği için daha büyük bir sevgi hissettiğiniz bir dönemdir.


İlginç bir şekilde, önyargılarla ya da sınıf veya ülke sınırlarıyla kısıtlanmıyorsunuz. İnsanlığı bir bütün olarak görüyorsunuz. Ancak sevginiz kişisel değil...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 11


Hayatı algılayışınız bir şekilde diğerlerinden daha keskin; yüksek hassasiyet dereceniz nedeniyle daha net ve daha ruhani görüyorsunuz. Sanki her şeyin keskin bir şekilde öne çıktığı mükemmel bir çevresel görüşünüz varmış gibi. Zaman zaman nesnelerin ruhlarını görebildiğinizi hissedebilirsiniz.

Aynı zamanda, kendinizi dünyaya yabancı gibi hissedebilirsiniz. Tamamen pratik değilsiniz. Bazen fiziksel dünyanın işleyişini anlamadığınızı hissedebilirsiniz. Pratik şeyler sizden kaçar. Zaman zaman kendinizi beceriksiz ve sakar hissedersiniz ve belki de diğer yaşamların ne kadar akıcı gittiğinin farkındasınızdır. Bu durum sizin varlık hissinizi artırıyor...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-


Üçüncü Zirve Döngünüz 22


22 Zirvesi zorludur - tam potansiyelinizi ve dünyaya vermeniz gereken hediyeyi ortaya çıkarmak için sahip olduğunuz her şeyden daha azı gerekli değildir. Bu, aşırılıkların Zirvesidir.


Bununla birlikte, mücadelenizde yalnız değilsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak pek çok manevi ve maddi destek var. Daha büyük amacınızı sezgisel olarak anlayan insanlar size çekiliyor. İfade ettiğiniz rüyaya katılarak zenginleştiklerini hisseden yakın bir arkadaş ve destekçi kitlesi kazanıyorsunuz.


Cesaret çok önemlidir. Özgüvene ihtiyacınız var ve...


-Ω-


Dördüncü ve son Zirve Sayınızı okumak için devam edin


-Ω-

bottom of page