Numeroloji Danışmanlığı

Numerolojik yorumlamalar yapabilmek için daha derin bilgiye sahip olun ya da Hayat planında tıkandıysanız destek verelim ve yalnız olmadığınızı size tekrar hatırlatalım.

Numeroloji Eğitimini Tamamlamış Kişiler

Numeroloji analizleri sırasında yorumlayamadığınızı, eksik olduğunuzu düşündüğünüzü veya bir alanda takıldığınızı hissediyorsanız, bu seans tam ‘’Siz’’lik. Daha öncesinde Numeroloji eğitimi alıp kendinizi yorumlama konusunda tamamlanamamış hissediyorsanız, danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Soru-cevap üzerinden ilerlediğimiz bu çalışmayı yapmadan önce sorularınızın hazır, takıldığınız noktaların belli olması gerekir. Numeroloji eğitiminden farklı olarak, var olan bilgilerinizin üzerinden geçilir.

Numeroloji Analizi Yaptırmış Kişiler

Numeroloji analizinden sonra hayatınızda belirli bir konuda ilerleyemiyorsanız, hayat planınıza dair yeni sorular önünüze çıkıyorsa veya yeni bir işe kalkışacakken merak ettikleriniz oluyorsa tekrar analiz yaptırmak yerine bizden sorularınızı iletebileceğiniz bir danışmanlık seansı alabilirsiniz.
Size Numerolojik Yaşam Koçluğu desteği sunuyoruz.
‘’Hayat planında tıkandığınızda çaresiz değilsiniz’’

Kişi Numeroloji’yi artık hayatına almıştır ve sayıların dilini her alanda kullanmaktadır. Gidişat yolunu tekrar hatırlar..

Süre: 120 DK, Zoom Üzerinden Yapılmaktadır.

Kayıt İçin İletişime Geçin
Get in Touch

Merak Ettikleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

Güncellemelerimizi ilk siz öğrenin !

Whatsapp grubumuza katılabilir veya diğer iletişim araçlarından bize ulaşabilirsiniz.

Get in Touch