Detaylı Analiz

Sen kimsin? Bu hayatta sahip olabileceğin en yüksek potansiyelini sana hatırlatmak üzere seninle birlikte buna çalışıyoruz.

Aradığın yaşam amacın, Kalıplaşmış davranışlarının altında yatan gerçekler, Karakterine ait en iyi bildiğin ya da hiç bilmediğin özelliklerin, Bu hayattaki görevlerin, derslerin, Sadece senin bildiğin ama zaman içinde unuttuğun beklentilerin, Bilinçaltı korkuların ve bunların kaynağı , İş Hayatına – aile hayatına-sosyal hayata dair bilgilerin, Ruhunun gittiği sana ait yolun bilgisi, Hayat planını tekrar yakalayabilmen için ihtiyacın olan yaşam döngüsü bilgilerin, Ruhunun evrimleşmesini sana açık ve net bir şekilde gösteren tekamül tarihlerin.

Kişi ruhunun derinliklerini keşfeder. Unuttuğu hayat planını tekrar hatırlar. Bu hayat planının amacını, görevlerini, zorluklarını ve uzmanlıklarını keşfettikten sonra gerçek dönüşüm başlar.

Süre: 160 DK, Zoom Üzerinden Yapılmaktadır.

Neler Öğreneceğim ?

  • Tüm bu bilgilerin olası çözümleri ile birlikte bu hayatında nasıl çalışacağının aktarılması.
  • Bu hayattaki asıl dönüşümünün hangi konuyla ilgili olduğu hakkında bilginin aktarılması
  • Hayat amacın ve sana ait bilgelik yolunun aktarılması
  • Bu amacı gerçekleştirirken karşılaşacağın, seni zorlayacak asıl dersinin ne olduğu ve nasıl üstesinden geleceğin
  • Evlilik, ikili ilişkiler, çocuk sahibi olmak/ olmamak, sana mutluluk verecek meslek seçimi, bolluk bereketin sana nereden geleceği, aile içinde dengeyi nasıl sağlayacağın, ruhsal -gelecek korkularınla nasıl başa çıkacağın , kariyerin ve dünyaya dair diğer konularla ilgili bilinçaltında saklı olan bilgilerin detaylandırılması
  • Kendini sevme, başkalarını sevme, yargılamama, kendini kabul, toplumsal kabul, inanç sistemi konularının bilinçaltındaki yansımaları.
Kayıt İçin İletişime Geçin
Get in Touch

Merak Ettikleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

Güncellemelerimizi ilk siz öğrenin !

Whatsapp grubumuza katılabilir veya diğer iletişim araçlarından bize ulaşabilirsiniz.

Get in Touch