top of page

Sana en çok uyan koçluk stili:
Empatik Numeroloji Koçluğu

Heart & Hands_edited.png

Sosyal Medyada Paylaş!

Bizi de etiketleyin @_numerolojionline

Sana en çok uyan koçluk stili:
Empatik Numeroloji Koçluğu

Yoğun toprak enerjinle inanılmaz bir Empatik Numeroloji Koçu olabilirsin.
 

Empatik, kalp odaklı, şefkat dolu ve besleyici bir kişiliğe sahipsin. Bu kariyer yolu, sıcakkanlılığını ve şefkat dolu doğanı kullanarak başkalarıyla bu sevgiyi paylaşma fırsatı sunacak. İnsanlar, destek aradıklarında doğal olarak seninle iletişime geçerler ve sevgi dolu önerilerinle bir omuz arayışları için seni tercih ederler.

Numeroloji, sayıların bilgeliği sayesinde ilgi alanlarımızı ve yeteneklerimizi ortaya çıkarır, bize en uygun kariyer yolunu gösterir. En yüksek potansiyeline hızlı, etkili ve güvenli bir yolla ulaşmak için Numeroloji Eğitimlerimizi incele.

Besleyici bir karaktere sahipsin ve bu seni özel kılan bir yetenek. Neredeyse herkesle derin bağlar kurma yeteneğin, onların ruhlarının derinliklerine inmelerine yardımcı olma kapasitesiyle öne çıkıyor. Bu özel yetenek, samimi bir sohbetle herkesin içsel yolculuğuna rehberlik etme konusundaki doğal yeteneğinle birleşiyor, adeta bir Oprah enerjisi yaratıyor. Sıcaklığın, şefkatin ve içtenliğinle, etrafındakilere sevgi dolu bir rehberlik sunuyorsun.

Oprah gibi, derin ve samimi konuşmalarınla insanlarla bağ kurabilir, travma yaşayan kişilerin duygusal olarak bağlantı kurmalarını ve paylaşmalarını kolaylaştırabilirsin. Anlayışlı ve destekleyici yaklaşımınla, insanların senin yanında güvende hissetmelerine katkıda bulunursun.

Başkalarını destekleme yeteneğinin farkındasın, ama belki de bu yeteneğin gerçekten yeterli olup olmadığını sorguluyorsun. Aynı zamanda, zamanını ve tavsiyelerini değerlendirmek için ücret talep etme konusunda tereddüt edebilirsin, çünkü başkalarına yardım etmenin gerçekten etkili olduğunu biliyorsun. Kendine özgü bir alan yaratıcı olduğunu biliyorsun ve besleyici yeteneklerini bir kariyere dönüştürmenin yollarını keşfetmek istiyorsun.


Endişelenme - seni anlıyorum!

Numeroloji Online Akademi'de yüksek enerjini işte böyle güçlendireceğiz:

01

Sınırlı İnançlarla Başa Çıkmak

"Benden ruhsal koç olur mu?" , "İnsanlara yol göstermeye ne hakkım var?" , "Bu iş için gerçekten zamanım var mı?" ya da belki "Başkalarına gerçekten yetebilir miyim?" gibi sorular kafanı karıştırıyor olabilir.  Numeroloji Online Akademi (NOA) olarak bu soruların yanıtlarını bulmanda destek olmak için buradayız.

NOA'nın Numeroloji eğitim programı sadece Numeroloji Analizi yapabilmen ile ilgilenmiyor, aynı zamanda kişisel hayatında karşılaştığın zihinsel tuzaklara odaklanıyor. Seni korkularından, toplumsal baskılardan, başkalarının ne düşündüğü konusundaki endişelerden ve daha nicelerinden kurtaracak araçları alacaksın.

Zaman çok hızlı akıp geçiyor ve bu kısıtlı zamanımızda korkularla yaşamayı bırakıp, sınırlayıcı inançlarına meydan okuma vakti geldi. Artık içten içe hayalini kurduğun kariyerini yaratma zamanı geldi!

02

Duygusal Dayanıklılığı Yönetmek

Kocaman sevgi dolu kalbe sahipsin ve birçok zaman duygusal dalgalanmalarda kayboluyorsun. Hayatın içinde iniş ve çıkışların olacak, ancak bu zorluklarla başa çıkarak gerçek ve mucizevi bir dönüşümü başlatabilirsin.

NOA'nın içinde duygusal yönetim ile iyileşme konularında birçok program sunuyoruz; 9 Çakra Meditasyonu, Ruhun Dansı, Farkındalık Sohbetleri gibi... ve senin hayat yolunda, duygularınla temasa geçip, onları kullandığında, önünde hiçbir şey duramaz!

Kendini bir duygusal maceraya davet etmek ve gerçek bir dönüşümü başlatmak için bu eğitime mutlaka katıl. NOA'nın eşsiz programıyla duygusal dünyana giriş yap ve dışardaki etkenlerin seni duygularından yakalamasına izin verme. Bir kere muhteşem kalbinin derinliklerine inmeyi başardığında, hayatına dair göreceğin değişim seni şaşırtacak.

03

Sağlıklı Sınırlar Belirlemek

Öncelikle, başkalarını düşünen bir yapın olduğunu biliyorum. Ancak, kendi yaşam enerjini onurlandırmak için sağlıklı sınırlar koymak, kendini geliştirmeden başkalarına yardımcı olmanın anahtarıdır. Numeroloji Online'da, Numeroloji Koçu olarak bu sağlıklı sınırları nasıl oluşturacağını ve bunun neden önemli olduğunu detaylı bir şekilde öğretiyoruz.

Sınırlar belirlemek, başkalarının iyiliğini korumanın yanı sıra senin için uygun olmayan taleplerle başa çıkmanın önemli bir adımıdır. Başkalarına "evet" demeden önce, kendi içsel dengeyi sağlamak ve enerjini korumak, sağlıklı iletişim ve ilişki yönetimi için kritik öneme sahiptir.

Numeroloji danışmanı olarak, bu eğitimde sınırlarını nasıl belirleyeceğini detaylı bir şekilde öğreneceksin. Bu, başkalarının taleplerini anlamak ve sınırların içinde kalarak sağlıklı bir koçluk ilişkisi sürdürmek anlamına gelir. Numeroloji, bir enerji çalışması olduğu için, bu eğitimde ruhsal koç olarak enerjini nasıl koruyacağını öğretiyoruz. Bu sayede, başkalarının enerjilerinden etkilenmeden, güçlü ve odaklanmış bir şekilde koçluk kariyerini sürdürebilirsin.

Sertifikasyonun ardından, birçok öğrencimizin yaşadığı gibi, empatik yeteneklerini kullanarak Numeroloji Koçu olarak tatmin edici bir kariyere doğru emin adımlarla ilerleyeceksin. Bu, ruhsal farkındalık koçu olarak duygusal bir alanın içinde kendini ifade etmeni sağlayacak.

Neden Numeroloji Online Eğitimleri?

Numeroloji Online Akademi

Numeroloji Online Akademi, Sertifikalı Numeroloji + Ruhsal Farkındalık Koçları mezun eden Türkiye'de farklı bir yaklaşım sunan ilk ve tek kurstur. Sadece Sertifikalı bir Numeroloji Danışmanı olarak mezun olmayacak, aynı zamanda farkındalıkla ilgili meditatif, bedensel, zihinsel çalışmalar yaparak hem kendinin hem de danışanların hayatlarını dönüştüreceksin.
Bu, Numeroloji + Ruhsal Farkındalık Koçluğu, çakra psikolojisi, sayıların bilgeliği, ruhsal koçluk, bedenlenme, somatik yaklaşım, insan tasarımı ve dengeli/dengesiz enerjileri anlatan, en iyi konuları birleştiren, en kapsamlı Numeroloji eğitimidir.
Bu deneyimden kendi hayat yolun ve amacınla tam bir uyum içinde ayrılacak ve Numeroloji bilgilerini farklı alanlarda da nasıl kullanabileceğini öğreneceksin. İnsanların hayat yollarını bulmalarına, bire bir koçluk, grup koçluğu, çevrimiçi programlar, konuşma, kurumsal etkinlikler, inzivalar, kitaplar ve diğer yollarla destek olacaksın.

bottom of page