top of page
Ara

KARMİK BORÇ 9'UN ANLAMI

Karmik Borç 9 Sayısı


9 Karmik Borç sayısı şefkat ve hoşgörü ihtiyacını yansıtır - kişisel ilişkilerinizin dışındakiler de dahil olmak üzere başkalarının sıkıntılarıyla özdeşleşmek.


Günlük yaşamınızın ötesine bakın. Hayata bakışınızı ve dünyayla bağlantınızı genişletme pratiği yapın. Sizden uzaktaki insanların ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarınızın bir parçası olarak görün.


9 Karmik Borç sayısının zorlukları, bir proje ya da daha büyük bir hedef uğruna kişisel kazançlarınızı feda etmenizi gerektiren koşullar yaratacaktır. Merhametli olun ve karşılıksız iyilik yapın. Başkalarının refahını etkileme yeteneğine sahipsiniz, ancak nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Tam olarak anlamadığınız veya görünüşte sizi etkilemeyen bir sosyal meseleye zaman (veya para) ayırmakta isteksiz olabilirsiniz. Bu ders sizden bu çabayı göstermenizi istiyor. Bu sizin için olduğu kadar dokunduğunuz kişiler için de gerçek mutluluğa giden yoldur.


-Ω-


Karmik borçlarınız ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve dengeleyici çalışmalarını öğrenmek için kişisel analiz kitapçığınızı sipariş edin.


-Ω-


Diğer temel sayılarınız (Hayat Yolu, Doğum Günü, Kalbin Arzusu, İfade veya Kişilik Numarası) arasında en az bir tane 1 varsa bu Karmik Ders'in etkisi azalır.


-Ω-


Eğer şu anda kendi okumalarınızı yapıyorsanız, Denge Sayısı ile devam edin


-Ω-


bottom of page