top of page
Ara

KARMİK BORÇ 8'İN ANLAMI

Karmik Borç Sayısı 8


8 Karmik Borcu sayısı bize bolluk bereketi hayatınıza çekme ve işinizde başarılı olma yeteneğiniz olduğunu söylüyor. Ancak kayıp 8, kaynaklarınızı nasıl kullandığınız konusunda dikkatli olmadığınız sürece mali işlerinizde büyük iniş çıkışlara neden olabilir.


Parayı hayatınıza çekme yeteneğiniz var, ancak parmaklarınızın arasından kayıp gitme eğilimi gösteriyor. Bu, her şeyi bilen bir tutumdan ve sınırlarınızı bilmenizi engelleyen inatçı davranışlardan kaynaklanıyor. Başarılı olma arzunuz çok fazla risk almanıza (ve önemli ilişkileri beslemek için çok az zaman bırakmanıza) neden olabilir. Denge, eksik bir 8'in getirebileceği açığın üstesinden gelmenin anahtarıdır.


Bu Karmik Ders sizi sınırlarınızı ve kaynaklarınızın sınırlarını öğrenmeye zorlar. Parayla ilişkinizi düzeltmek, bolluk bereket kapılarını size açacaktır.


-Ω-


Karmik borçlarınız ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve dengeleyici çalışmalarını öğrenmek için kişisel analiz kitapçığınızı sipariş edin.


-Ω-


Diğer temel sayılarınız (Hayat Yolu, Doğum Günü, Kalbin Arzusu, İfade veya Kişilik Numarası) arasında en az bir tane 1 varsa bu Karmik Ders'in etkisi azalır.


-Ω-


Eğer şu anda kendi okumalarınızı yapıyorsanız, Denge Sayısı ile devam edin


-Ω-


bottom of page