top of page
Ara

KARMİK BORÇ 6'NIN ANLAMI

Güncelleme tarihi: 28 Eki 2023

Karmik Borç Sayısı 6


6 sayısı Karmik Borç olarak geldiğinde kişisel ilişkilerde bağlılık ve sorumlulukla ilgili bir sorunu ortaya çıkarıyor. Uzun vadeli ve diğer önemli ilişkilere bağlılık göstermekte zorlanıyorsunuz. Gerçek duyguları aktarma konusunda pratik yapmak çok önemlidir.


Kendinizi yalıtılmış ve yalnız hissedebilir, ancak nedenini anlayamayabilirsiniz. Eksik 6, sık sık ilişki kurduğunuzu ancak duygusal olarak korunaklı kaldığınızı gösterir. Bu, başkalarıyla aranızdaki bağı yüzeysel hale getirebilir. İlişkilerinizde samimiyet ve iletişim üzerinde çalışın. Dinleyin ve başkalarının ihtiyaçlarına yanıt verin.


Bu ders yakın arkadaşların ve sadık ilişkilerin önemini vurgulamaktadır. Başkalarıyla derin bağlar kurmak için gerçek bir çaba sarf etmek - vermeyi, almayı ve zaman zaman fedakârlık yapmayı öğrenmek, size ömür boyu neşe getirecektir.


-Ω-


Karmik borçlarınız ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve dengeleyici çalışmalarını öğrenmek için kişisel analiz kitapçığınızı sipariş edin.


-Ω-


Diğer temel sayılarınız (Hayat Yolu, Doğum Günü, Kalbin Arzusu, İfade veya Kişilik Numarası) arasında en az bir tane 1 varsa bu Karmik Ders'in etkisi azalır.


-Ω-


Eğer şu anda kendi okumalarınızı yapıyorsanız, Denge Sayısı ile devam edin


-Ω-


bottom of page