top of page
Ara

KARMİK BORÇ 3'ÜN ANLAMI

Karmik Borç Sayısı 3


Bu Karmik Borç sizin oldukça özeleştirel olduğunuzu gösteriyor. Kendinizi ilgi odağı olarak bulduğunuzda, performansınızın tamamen yetersiz veya utanç verici olduğuna karar verirsiniz. Kendinizi imkansız bir mükemmellik standardıyla ölçme eğilimindesiniz. Kendinizi sürekli değerlendirmekten kaçınmaya çalışın.


Kimsenin kusursuz olmadığını kabul etmeniz sizin için önemlidir. Kusursuz davranma ihtiyacı hissetmek, hayatta keyif aldığınız şeyleri yapmanıza engel olabilir. Daha iyimser ve neşeli olmaya çalışın - bu "dağınık" hayatın tadını çıkarın ve sevincinizi başkalarıyla paylaşın.


Hayat sizi hayal gücü ve iletişim gerektiren durumlarla karşı karşıya bırakacaktır. Bu alanlarda sınanacak ve yetersizlik duygularınızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Numeroloji'de eksik 3'ler genellikle sanatçılar üretir - ancak başarıları sürekli çaba ve azim gerektirecektir.


-Ω-


Karmik borçlarınız ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve dengeleyici çalışmalarını öğrenmek için kişisel analiz kitapçığınızı sipariş edin.


-Ω-


Diğer temel sayılarınız (Hayat Yolu, Doğum Günü, Kalbin Arzusu, İfade veya Kişilik Numarası) arasında en az bir tane 1 varsa bu Karmik Ders'in etkisi azalır.


-Ω-


Eğer şu anda kendi okumalarınızı yapıyorsanız, Denge Sayısı ile devam edin


-Ω-


bottom of page