top of page
Ara

İKİNCİ ZİRVE DÖNGÜSÜNÜN ANLAMI

İkinci Zirve Döngünüz doğum gününüzü doğum yılınıza ekleyerek bulunur.


İkinci Zirve Döngüsü tam olarak 9 yıl sürer.


Aşağıda İkinci Zirvenizin anlamını okuyun. Bu bölüm kısaltılmıştır. Tam metni kişisel numeroloji analizinizde okuyabilirsiniz.


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 1


Bu, hızlı bir kişisel gelişim ve büyüme dönemidir. Sahip olduğunuz tüm yetenek ve kabiliyetleri kullanmak zorunda kalacaksınız. Becerikli olmanız gerekecek.


Sürekli çaba göstermeniz gerekecek, ancak bununla birlikte büyük ödüller de gelecek. Çaba olmadan ne başarı ne de tatmin olursunuz, sadece hayata karşı olumsuz bir tutum sergilersiniz.


Çok fazla benmerkezci, dik başlı veya kendini önemli gören biri olmamaya dikkat edin. Güçlü ama esnek olun. Başkalarının öğütlerine açık olun, ama...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 2


Bu dönemde karşılaşacağınız zorluk, her biçimde ve her düzeyde dualiteye denge getirmektir. Bir tartışmanın her iki tarafının da değerini anlayacak ve barışın sağlanabileceği orta yolu görebileceksiniz. Her iki tarafın da uzlaşabileceği ve uyumlu bir şekilde çalışabileceği bir atmosfer yaratabilirsiniz. İnsanları ve önemli projeleri bir arada tutan tutkal sizsiniz.


Yüzleşmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken zayıflıklar çok fazla hassasiyettir. Duygularınızı şımartmak, fazla duygusal olmak size cazip gelebilir...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 3


Bu son derece sosyal ve duygusal bir dönem. Cazibeniz ve girişken yapınızla arkadaşlarınızı ve hayranlarınızı kendinize çekiyorsunuz. İnsanlara ilham verme ve onları motive etme yeteneğine sahipsiniz. Neşeli enerjiniz insanların sizinle ve sizin için çalışmak istemesine neden oluyor.


Numeroloji haritanızın da gösterdiği gibi, bu aynı zamanda şanslı bir dönem. Sorunların üstesinden daha az çabayla gelebilirsiniz...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 4


Sektörünüzün ve azminizin bir sonucu olarak, başarı elinizin altındadır. Bu, birbiri ardına koyduğunuz küçük tuğlalarla bir şeyler inşa ettiğiniz adım adım ilerleyen bir süreçtir.


Kendinizi başkalarıyla çok maddi bir şekilde ilgilenirken bulacaksınız. Aileniz sizi sabrınız ile sınayabilir, kabule geçin ve üstesinden gelin.


Hayatınız halledilmesi gereken detaylar ve sorumluluklarla meşgul. Hayata geçirmeniz gereken projeleriniz var...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 5


Mücadeleniz kendinizi yuvarlanan bir taş olmaktan alıkoymaktır. Kendinizi belirli bir disipline, kariyere veya ilişkiye dayandırmanız gerekiyor. Bu, özgürlüklerinizi sınırlamayacak, size bir çalışma temeli sağlayacaktır. Aksi takdirde, kendinizi anlamsız bir işten diğerine, yüzeysel bir ilişkiden diğerine atlarken bulabilirsiniz. Ayrıca yiyecek, alkol, seks veya uyuşturucunun kötüye kullanımının kurbanı olabilirsiniz.


Numeroloji okumalarınızda 5 Zirve göründüğünde, bu istismar veya özgürlük kaybı ile ilgili sorunlar olacağının bir göstergesidir. Demir atmaktan veya bağlanmaktan korkabilirsiniz, bu da zevk aldığınız bir uğraşın yüzeyinde gezinmenize neden olabilir veya...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 6


Bu Zirve Noktası sevgi, yakınlık ve sıcaklıkla doludur, ancak yakın ilişkilerin getirdiği zorlukların üstesinden gelmelisiniz. Başkaları arasındaki kişisel çatışmaları çözmeli ve uyum sağlamalısınız. Genellikle bir çatışmada perspektifi olan tek kişi sizsiniz. Sanki kutuplaşmış durumlara anlayış ve uzlaşma getirerek adaletin koruyucusu gibisinizdir.


Numeroloji okumalarınızda bu Zirve Noktasının etkileri altında - özellikle de başlangıcında - insanlar genellikle evlenir veya aile kurar. Çocuklar doğar, kayınvalideler hayatınıza girer. Siz...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 7


Bu bir uzmanlaşma zamanıdır. Hararetle ve odaklanarak bazı gelişim yollarını takip edeceksiniz. Konsantre olma yeteneğiniz büyük ölçüde artacak. Okuma, derin düşünme ve tefekkür gibi her türlü çalışma arzunuz tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak. Sezgileriniz çok daha hassas olacak ve bir sonraki uygun adımı sezgisel olarak bildiğiniz için yolunuzu biraz daha kolay ve doğrudan hale getirecek.


Bu Zirve Noktası altında, belirli bir alanda uzmanlaşacaksınız. Bir konu alanının derinliklerine nüfuz etme kapasiteniz muazzamdır. Karşılaştığınız hemen her şeyde yüzeyin altına bakacaksınız. Bu sayede...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 8


Büyük işletmeleri organize edebileceksiniz. Sorunlar sizi tehdit etmekten çok bir meydan okuma sağlıyor. Kişisel güçlerinizin arttığını hissediyor ve artan bir istikrar ve merkezlilik duygusu hissediyorsunuz. Maddeyi neredeyse sihirli bir şekilde etkileme yeteneğine sahip olacaksınız. Sonuç olarak, son derece hedef odaklısınız ve hayallerinizi gerçekleştirme yolunda güven ve netlikle ilerliyorsunuz.


Bu dönemdeki zorluğunuz, kendinize hakim olmayı sürdürmek özellikle de...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 9


Finansal büyüme ve iş ilişkilerinde ilerleme için iyi bir zaman. Büyük bir meydan okumayla karşılaştığınız ve kendinizi tamamen buna vermeniz gereken bir dönem.


9 Zirve ayrıca drama, yazarlık ve sanat alanlarında da büyük ödüller vaat ediyor. Estetik duygunuz artmış durumda ve halihazırda sahip olduğunuz gizli sanatsal yetenekler geliştirilecek ve yüzeye çıkarılacak. Eğer iş hayatındaysanız, aniden bir hayırsever ya da patron olarak sanata çekilebilir, destek sağlayabilirsiniz ...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 11


Belirli kimlik özelliklerine - örneğin kim olduğunuzu düşündüğünüze ve neden burada olduğunuza - bağlılığınız sürekli olarak sorgulanmaktadır.


İstikrar elde etmek için bir alana veya yaşam biçimine yerleşme arzusu vardır, ancak bu Zirvenin enerjisi buna izin vermez. Sanki yönlendirildiğiniz bir varış noktası ya da kader varmış gibi. Bu sürecin kontrolünün sizde olduğunu hissetmiyorsunuz. Bunun yerine, yaşamınızı şekillendiren güçlerin son derece farkındasınız. Onlara teslim olmalısınız.


Bu arada, ortaya çıkabilecek duygusal çalkantıları deneyimliyorsunuz...


-Ω--Ω-


İkinci Zirve Döngünüz 22


Zihinsel güçleriniz büyük ölçüde gelişir. Aynı zamanda, kararlılığınız ve verimliliğiniz de orantılı olarak artar ve sizi usta bir inşaatçı yapar.


22 bir Ana Sayıdır, bu da arketipsel dünyada büyük bir şey algılamanız ve onu somutlaştırmanız gerektiği anlamına gelir.


Odaklandığınız her şey büyüktür - planlarınız büyüktür ve uzun zaman dilimlerini kapsar; dünya üzerinde muazzam ve kalıcı bir etki yaratmayı öngörürsünüz. Aynı zamanda...


-Ω--Ω-

bottom of page