top of page
Ara

İKİNCİ DÖNEM DÖNGÜNÜZÜN ANLAMI

İkinci Dönem Döngünüz 1 ise


Hayatınızın orta yılları (yaklaşık 30 ila 60 yaş arası) sizi yoğun bir kişisel gelişim yolunda bulur. Hayatınızdaki birçok iniş ve çıkışa sık sık uyum sağlamanız gerekir.


1 sayısı İkinci Dönem Döngüsünü yönettiğinde, kişi kendini güçlendirmeye odaklanır.


Bunu kolaylaştırmak için, sizi zorluklarınızla yüzleşmek için gereken cesareti bulmak üzere derinlere inmeye zorlayan durumlar ortaya çıkar. Sevgi ve desteğe sahipsinizdir, ancak koşullar çoğu zaman kendi güçlü yönlerinize güvenmenizi talep edecektir.


Neyse ki, bu yaklaşık otuz yıllık dönem boyunca, içgüdülerinizin doğru olduğunu ve doğru yönde ilerlediğinizi sık sık teyit edeceksiniz.


Muhtemelen kendinizi liderlik pozisyonunda bulacak ve özgüveninizi daha da güçlendireceksiniz.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 2 ise


Hayatınızın orta dönemi, hassas ve sezgisel yönünüzü ortaya çıkarmayı öğrendiğiniz bir dönemdir.


İnsanlarla kişisel düzeyde etkileşim kurmaya çekilirsiniz. Başkalarının neler yaşadığını ortaya çıkaran ince işaretleri fark edersiniz ve insanları etkileme yeteneğiniz gelişir.


Daha diplomatik ve nazik olursunuz ve potansiyel olarak sorunlu durumları dağıtabilirsiniz.


Bununla birlikte, daha kırılgan hale geldiğinizi de hissedebilirsiniz. Duygular 2 Döneminde büyük bir rol oynar.


Gerçekçi bir bakış açısını korumak ve ayaklarınızın yere basmasını sağlamak sizin görevinizdir.


Sanata, özellikle de müzik, bale, tiyatro ve diğer sahne sanatlarına zaman ayırmak, kendinizi bağlı ve ilgili hissetmenize yardımcı olur.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 3 ise


Hayatınızın orta dönemi kendinizi ifade etme ve sosyal desteğin arttığı bir dönemdir. Sanatta, özellikle de yazarlık, oyunculuk veya dansta sahip olduğunuz yetenekler gelişiyor.


Geçmişte olduğunuzdan daha sosyalsiniz ve başkaları cazibenizden ve karizmanızdan etkileniyor.


Bu bir olgunlaşma dönemi olsa da, zihinsel olarak gençleştiğinizi ve daha yaratıcı olduğunuzu hissediyorsunuz.


Pratik hedeflere odaklanmak zor olabilir.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 4 ise


Hayatınızın orta bölümü sıkı çalışma ve bunun getirebileceği ödüller dönemidir.


Esas olarak hayatın pratik yönleriyle ilgileniyorsunuz: kariyer, aile ve toplum. Bu dönemde idealist veya pratik olmayan hedefler peşinde koşmazsınız, çünkü hayatınızı sağlam finansal temeller üzerine oturtmayı tercih edersiniz.


Sevdiğiniz işi bulun, böylece çabalarınız yalnızca terfi, başarı ve para ile değil, aynı zamanda neşe ve başarı hissi ile de ödüllendirilir.


Disiplin, düzen ve öz motivasyonun hakim olduğu bu dönem sizi ailenize, iş arkadaşlarınıza ve toplumunuza sevdirecek özelliklerdir.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 5 ise


Hayatınızın orta dönemi hızlı bir ilerleme ve değişim dönemidir. Özgürlükle birlikte gelen dersleri, değerleri ve sorumlulukları öğrenirsiniz. Muhtemelen sık sık seyahat eder, ev ya da iş değiştirirsiniz.


Rahat ve özgür ruhlusunuz. Kendinizi tanıtma konusunda yetenek kazanırsınız, bu da profesyonel hayatınıza fayda sağlayabilir. Kendinizi ifade etme konusunda daha iyi hale gelir ve daha az çekingen olursunuz.


Bu dönemde birçok ilginç, genellikle eksantrik insanla tanışır ve yeni fikirlerle karşılaşırsınız. Değişimden ve öngörülebilir, rutin bir yaşam tarzından kaçınmaktan fayda sağlarsınız.


5 Dönem Döngüsü dinamik ve kaotiktir; başlangıçta oldukça yabancı bulabileceğiniz kavramlar ve yaşam tarzları için açık bir zihin ve hoşgörü gerektirir. Yeni fikirlere açık olmak zorlayıcı ama ödüllendiricidir.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 6 ise


Orta yaşlarınız sorumluluk ve görev dönemidir. Bağlılık, evlilik ve aile konuları keskin bir odak noktası haline gelir. Taahhütlerinizi kabul ve sevgiyle yerine getirirseniz, bu bir uyum ve destek dönemi olabilir.


Başkaları tarafından size ihtiyaç duyulur; sevilir ve takdir edilirsiniz. Sevgi dolu, aile odaklı 6 ile güçlendirilen bu dönem, evlilik ve bağlılık için en iyi döngüdür.


Aynı şekilde, ortaklıklar iyi gider ve ortak çabayla ilerleme kaydedilir. Tersine, bozulan veya derinlemesine yapılmayan taahhütler bu dönemde diğerlerine göre daha sık ayrılık veya boşanmayla sonuçlanma eğilimindedir.


Sahip olduğunuz sanatsal yetenekler su yüzüne çıkabilir veya artabilir ve kendinizi ifade etme fırsatları ortaya çıkabilir. Ticari bir fırsat desteklenir, muhtemelen kendi işiniz.


Bu esneklik, işbirliği ve uzlaşma yoluyla ilerleme zamanıdır.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 7 ise


Hayatınızın orta yıllarındaki 7 Dönem Döngüsü entelektüel derinlik ve tefekkür dönemi yaratır. Hayatın büyük sorularına konsantre olma zamanıdır. Bilim, teknoloji, felsefe ve/veya metafizik ilginizi çeker.


Bu döngü enerjinizi ve düşüncelerinizi odaklamanızı gerektirir. Seçtiğiniz alan ne olursa olsun, alanınızda uzmanlaşmak için kendinizi kaptırmalı ve uzmanlaşmalısınız.


Bu bir içsel gelişim dönemidir; meditasyon, tefekkür ve kendi üzerine düşünme zenginleşme ve bilgelik için anahtarlarınızdır.


Yalnız zaman geçirme arzunuz nedeniyle ilişkiler zaman zaman külfetli görünebilir. Ayrıca daha derin duygularınızı başkalarıyla paylaşmaya karşı bir direnç var.


Öğreterek, danışmanlık yaparak veya sadece başkalarıyla konuşarak bilginizi paylaşmak faydalı olacaktır.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 8 ise


8 Dönem Döngüsü genellikle iş, kariyer ve finansal ödüller için iyiye işarettir. Bu, gücün size düştüğü bir zamandır, ancak akıllıca ve amaca yönelik olarak kullanılmalıdır. Muhtemelen kendinizi otorite ve liderlik konumunda bulacaksınız.


Kariyerinizi veya işinizi ilerletmek için vizyon ve risk alma isteği gereklidir. Ancak, çabuk zengin olma planları tarafından kandırılma tehlikesi var.


En temel niteliği denge olan "Ne ekersen onu biçersin" ifadesi, diğer tüm sayılardan daha çok 8 için geçerlidir. Çaba ve gayretle finansal ödül neredeyse garantidir.


Bununla birlikte, köşeleri kesmek veya fırsatçılık profesyonel yaşamınızın arkasındaki itici güçse, sonuç muhtemelen finansal yıkım olabilir.


8, ceza veya ödül konusunda nadiren tarafsızdır.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 9 ise


Bu, insanlığa dair geniş bir bakış açısı ve başkalarının refahı için samimi bir endişe geliştirdiğiniz bir dönemdir. Hoşgörü, kabullenme ve evrensel sevgi 9 Döngüsünün hedefleridir ve etkisi altındaki insanlar bu ideallere doğru ilerler.


İnsani ilkeler ve sosyal hizmet 9 Döneminde kişisel mutluluğun anahtarıdır. Yüksek ideallere yönelik sıkı çalışma ödüllendirilir. Yaratıcı yetenek, özellikle daha büyük bir sosyal amaç veya mesajla birleştiğinde gelişir.


Geçmişteki şikayetleri affetmeniz ve olumsuz bağlılıklarınızdan ayrılmanız istendiği için bir fedakarlık veya bırakma unsuru vardır.


Ödül olarak kişisel zenginleşme ile daha yüksek bir etik standarda göre yaşamak için ilham alırsınız.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 11 ise


2. Dönem Döngünüz 11 Ana sayıdır ve ruhsal bir genişleme, hatta aydınlanma dönemidir. Anlayış ve bilgelik içinde büyürsünüz.


Daha yüksek insani idealleri arama zamanıdır.


Bununla birlikte, pratikte temellendirilmeden sonsuz olanın peşinden gitmenin bir cazibesi vardır.


Öğretmek ve bilginizi paylaşmak bu döngünün önemli yönleridir. Muhtemelen toplumunuzla paylaşmanız gereken bir mesaja veya yeteneğe sahipsiniz, ancak bu armağan yalnızca derin kişisel dönüşüm ve gelişmiş kendini ifade etme yoluyla etkili bir şekilde iletilebilir.


Çalışmalarınıza odaklanın ve anlayışınızı derinleştirin. Kendiniz üzerinde ne kadar çok çalışırsanız, genel olarak dünyaya o kadar iyi katkıda bulunacaksınız.


Bu yolu benimseyenler için, başkalarının ilerlemesine katkıda bulunmanın getirdiği derin tatmin de dahil olmak üzere pek çok ödül vardır. Bazıları için bu, maddi kazanç ve şöhreti de içerecektir.


-Ω--Ω-


İkinci Dönem Döngünüz 22 ise


2. Dönem Döngünüz 22 Ana sayıdır ve başkalarına büyük fayda sağlayacak kalıcı bir kurum veya öğreti kurmak için muazzam bir potansiyel taşır. Bir kavramı, hayali veya icadı ortaya çıkarma yeteneğine sahipsiniz. Bir inşaatçı, organizatör ve vizyoner olarak yetenekleriniz zirvede.


Başkalarının ihtiyaçlarını fark ediyor ve bu ihtiyaçları karşılamak için yapıcı ve pratik planlar oluşturuyorsunuz.

Kendinizi tamamen elinizdeki işe adarsınız. Birçokları için bu rüya bir ömür boyu sürer ve enerjinin ve yeteneğin her zerresini gerektirir. Her şeyi tüketen bir rol sizi çağırır ama büyük bir kişisel başarı ve ödül duygusu sağlar.


İnsanlığın refahına kalıcı bir katkıda bulunma yeteneğine sahipsiniz.


-Ω--Ω-bottom of page