Token Architecture

Merhaba, ben Numerolog Eğitmen ve Mentor
Arzu Nihal Doğan!

Ruhsal planını ve hayat yolundaki amacını keşfetmiş, diğer ruhların da kendi planlarını keşfetmesine ışık tutan kozmik anneyim.

” Bir mum başka bir mumu tutuşturmakla ışığından hiçbir şey kaybetmez ”

Evrenin, görünenin ötesinde bir derinliği olduğunu keşfetmiş bir kozmik anne olarak misyonum bu hayatta ruhlara öz varlıklarını ve onların unuttukları hayat planlarını hatırlatarak kendi yollarını bulmalarını sağlamak.

Kendi hayat yolculuğumda birçok karanlık tünelden geçtim çünkü benim tasarımımda ışığı zor yoldan keşfetmek vardı. Yolların hepsi de bilgiye dayalıydı . Çok okumalı, anlamalı ,anladıklarımı bu dünyada pratik yapmalı , deneyimlemeli ve sonuç çıkartmalıydım. Bu durum benim için neredeyse bir zorunluluktu . O yüzden her zaman çok okudum çok araştırdım. Özellikle insan davranışları, karakterler tahlilleri, mistik ya da mitolojik konular çok ilgimi çekerdi. Bu bilgilerin bir başlangıç noktası olacağının farkında değildim çünkü çok dünyevi yaşayan ve hayatta kalmaya çalışan bir varlıktım. Ama bir gün hayatımın altının üstüne geldiği bir dönemde Numeroloji ile tanıştım ve farkına vardım ki ihtiyacım olan bilgi zaten doğduğumdan beri bendeymiş. Yaşadığım ve kötü talih ya da şans dediğim her şey sırf bu bilgiyi tekrar hatırlayabilmek adına yaptığım bir yolculukmuş.Tıpkı sizlerin yolculukları gibi.

Numeroloji ile ruhumun uyanış yolculuğundaki ilk adımı atarak doğru bilgiye nasıl ulaşacağımı keşfettim. Bu keşfim aslında bu bilginin kendi adımda ve soyadımda saklı olduğu gerçeği idi. Sonrasında ise elimdeki değerli ve çoğunu unutmuş olduğum bilgilerle yola çıktım ve yaradılışımdaki tam potansiyelimi doğru kullanmayı öğrendim. Şu an böyle bir kadim ilmi aktarma liyakati ile bir taraftan Numeroloji Danışmanlığı desteği verirken diğer taraftan da Numerolog Eğitmenliği ve Mentorluk yaparak Numeroloji’ nin yeni Işık Elçileri ‘ni yetiştiriyorum.

1968 İstanbul doğumluyum, İstanbul Erenköy Kız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arap Filolojisi ön lisans mezunuyum.
Hayalim dünyaca ünlü bir modacı olmak iken ben aşk ve evliliği seçtim. Neticesinde muhteşem bir kızın annesiyim.
Profesyonel iş hayatına başladığım30 lu yaşlarımdan itibaren çok farklı sektörlerde çok farklı işleri deneyimleyeme fırsatım oldu. 2017 yılında İş Geliştirme Direktörü olarak çalıştığım pozisyonda yoğun iş hayatının beni getirdiği çıkmaz sandığım sokakta nefes ve Numeroloji ile tanıştım.
Şükür kavuşturana.

Token Architecture
Token Architecture

Merhaba, ben Numerolog, Yoga Eğitmeni ve Masaj Terapisti
Bengisu Evginer Yabaş!

Kendini keşfe hayatını adamış, diğer ruhların da kendi planlarını keşfetmesine ışık tutan kozmik bir dostum.

Bir diplomat çocuğu olarak hayatım boyunca 7 farklı ülkede yaşadım ve birçok duruma hızlıca adapte olmak zorunda kaldım. Lakin şimdi dönüp baktığımda, yaşadığım hayatın kendime biçtiğim hayat planım olduğunu netlikle görüyorum.

1993 Bonn doğumluyum, Nice Üniversitesi Ekonomi-İşletme bölümü mezunuyum. Küçüklüğümde baş dansçı olmak isterken (4 yaşından beri dans ediyorum), hayat planım beni dünya konularını anlamaya yöneltti ve bu hayalimden vazgeçmek zorunda kaldım. 2015’te iş hayatına atıldım, 2021 senesine kadar da uluslararası şirketlerde pazarlama, satış ve satınalma bölümlerinde çalıştım. Sonunda 2021’de kurumsal hayatı bırakıp sadece ait olduğum alana, kendime doğru yolculuğumu başlattım. 2017’de Numeroloji ve Yoga’ya başlama serüvenimle, hayatımda bir şeyler değişmeye başlamıştı zaten. Kendini keşif yolculuğu sayesinde önce kendime sonra da diğer ruhlara erişme ve içeride yatan ışığı farklı metodları buluşturarak ortaya çıkarmaya başlamıştım.

Kendini keşif uzun keyifli bir yol, her yeni gün yeni bir serüven ve yeni bir keşif demek, asıl heyecanlı kısmı da bu bence. Bu yolda ilk adımı attıran, karşıma çıkan tüm sayıları sözlere dökmemi sağlayan Numeroloji oldu.

Bu güzel yolda, el ele ilerlemek, ışığımızı büyütmek dileğiyle.

Şifa Olsun

Token Architecture

Sıkça Sorulan Sorular

Numeroloji analizimi nasıl yaptırabilirim?

Hayat planınızı keşfedin sayfasından iletişim formu doldurup bize gönderin. Size detaylı bir email iletilecek, etapları takip ederek analizini yaptırabilirsiniz. Mail gelmediyse spam kutunuza bakmanızı rica ederiz.

Numeroloji seansı öncesinde benim herhangi bir hazırlık yapmam gerekiyor mu?

Seans öncesi yapmanız gereken tek şey , seans sırasında sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği ve seansınızın bölünmeyeceği sakin bir ortam yaratmak.

Seans sırasında sorularım olabilir bununla ilgili ne yapmalıyım?

Numeroloji seansı sırasında daha yüksek bir farkındalık sağlaması amacı ile interaktif olarak yüz yüze çalışıyoruz bu sebeple bize merak ettiğiniz ve bilgimiz dahilinde cevaplayabileceğimiz her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Seans sonrasında aklıma takılan sorularım olursa sizinle iletişime geçebilir miyim ?

Analiz sayfamızda aynı zamanda Numeroloji Danışmanlığı seçeneğimiz mevcut . Bize oradan yazabilir ve ücreti mukabilinde danışmanlık hizmetimizden her zaman yararlanabilirsiniz.

Numeroloji Danışmanlığı hizmetinizden herkes faydalanabilir mi ?

Bizden analiz seansı almış Danışanlarımız, Numeroloji eğitimi almış olan Numerologlar (eğitimi bizden almış olmaları gerekli değildir ), Numeroloji ile ilgili bilgi sahibi olmaya çalışanlar, parçaları birleştirmeye çalışanlar Numeroloji Danışmanlığından faydalanabilir. Konu Numeroloji ise kapımız herkese açıktır.
Get in Touch

Merak Ettikleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

Güncellemelerimizi ilk siz öğrenin !

Whatsapp grubumuza katılabilir veya diğer iletişim araçlarından bize ulaşabilirsiniz.

Get in Touch