top of page

Sana en çok uyan koçluk stili:
Dönüşümsel Numeroloji Koçluğu

Sosyal Medyada Paylaş!

Bizi de etiketleyin @_numerolojionline

Sana en çok uyan koçluk stili:
Dönüşümsel Numeroloji Koçluğu

Yoğun ateş enerjinle inanılmaz bir Dönüşümsel Numeroloji Koçu olabilirsin.
 

Motivasyon, liderlik ve çözüm odaklı yeteneklerin sayesinde koçluk kariyerinde çok başarılı olursun. Bu kariyer yolu, başkalarını motive etmene, insanların sorunlarına çözümler sunmana ve uyumlu bir şekilde harekete geçmelerine yardımcı olmana olanak tanır. Potansiyel kariyer seçeneklerin arasında motivasyon konuşmacısı, insan kaynakları profesyoneli, girişimci, lider, eğitmen veya danışman gibi pozisyonlar bulunur.

Numeroloji, sayıların bilgeliği sayesinde ilgi alanlarımızı ve yeteneklerimizi ortaya çıkarır, bize en uygun kariyer yolunu gösterir. En yüksek potansiyeline hızlı, etkili ve güvenli bir yolla ulaşmak için Numeroloji Eğitimlerimizi incele.


Dünyanın sorunları için çözümler yaratıyorsun. Büyük resme bakabiliyor ve bir şeyi gerçeğe dönüştürmek için gereken tüm adımları görebiliyorsun.

Tony Robbins gibi motivasyonel konuşmacı ve koç olabilirsin. İnsanların potansiyellerini keşfetmelerine, hedeflerine ulaşmalarına, sorunları çözmelerine ve daha mutlu, tatmin edici hayatlar yaşamalarına yardımcı olabilirsin. Hatta onun gibi zihni ve duyguları kontrol etmenin yollarını arayabilir, böylece mutluluğun sırrını çözebilirsin.

Başkalarının hayatlarını olumlu bir şekilde etkileyebilme yeteneğin varsa, bu yeteneği geliştirmek ve bir mentor veya koç olarak eğitim almak senin için önemli olacaktır. Ayrıca, kendi kişisel deneyimlerini ve başarılarını kullanarak, insanlara ilham vermek ve kendi hayatlarını dönüştürmelerine yardımcı olmak için güçlü bir temel oluşturabilirsin.


Başkalarının hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olman gerektiğini biliyorsun, ancak kendini bir Numeroloji Koçu olarak görmekte zorlanabilirsin çünkü bu tür bir işi yaparak nasıl bir kariyer yaratabileceğini sorgulayabilecek bir zihne sahipsin. Çok gerçekçi bir insansın ve harekete geçmeden önce tam olarak nereye gittiğini bilmek istiyorsun. Etkili bir kariyer inşa etmek ve kendi mirasını oluşturmak için bir şeylerin değişmesi gerektiğini de biliyorsun.


Endişelenme - seni anlıyorum!

Numeroloji Online Akademi'de yüksek enerjini işte böyle güçlendireceğiz:

01

Sürdürülebilir Danışmanlık İşinin Nasıl Kurulacağını Öğren

Başarının sağlam ve emin adımlarla takip edilen bir planın ardından geldiğine inanıyorsun. Bu işi hayatının bir parçası haline getirmek için ayakları yere basan, yapılandırılmış ve pratik bir yaklaşım arıyorsun. Numeroloji Online Akademi, dünya standartlarında bir Numeroloji koçluk eğitimi sunmaktadır. Numeroloji İlmini öğrenerek hem bir danışman olarak tatmin edici ve gelişen bir kariyere sahip olursun, hem de hayat yolunda başarıya ulaşırken başlamak için ihtiyacın olan araçları tam olarak öğrenirsin.

NOA'da, Numeroloji'nin tüm detaylarını ve analiz için gerekli olan bilgileri, sezgilerini dinlemeyi, kendin ve danışanların için bir detaylı analizler oluşturmayı, işini yapılandırmayı, kendini korumak için alan temizliği yapmayı, koçluk stilini oluşturmayı, seansları ayarlamayı, içerik ve kişisel markanı oluşturmayı ve sonunda analiz ve koçluk yetkinliklerinden para kazanmayı öğreneceksin.

02

Kendini Tüketmemek İçin Bir Kişisel Gelişim Planı Oluşturmak

İşin, önceliğindir ve bu tutkuyla dolu olduğunu gösterir. Ancak, bazen işini aşırı çalışarak ve kendini tüketerek yapma eğiliminde olabilirsin. Unutma ki bir kariyerin başarısı, her şeyi riske atmamalıdır. Kendi kişisel gelişimini ihmal etmemek, sosyal hayatına ve ilişkilerine zaman ayırmak da önemlidir. Üretkenlik harika olsa da, kendine iyi bakmak da hayati bir unsurdur ve bunun için bir plan oluşturulmalıdır.

Numeroloji Online Akademi (NOA), bir koç olarak enerjik dengenin nasıl korunacağı, sinir sistemi düzenlemenin ne kadar önemli olduğu, sezgilerinle bağlantı kurmanın yolları, ruhsal sağlığına verilen önem ve daha fazlası konusunda sana rehberlik eder. Kendine zaman ayırmanın ve dinlenmenin, özellikle müşterilerinle çalışırken tükenmemen için NOA'da önceliklidir. Kendine iyi bakmak, hem kişisel başarını hem de mutluluğunu artırmanın anahtarıdır.

03

Kalbin ve Sezgilerinle Daha Fazla Bağlantı Kurmak

Entelektüel ve analitik bir yaklaşımın olabilir ve her zaman her şeyin mantıklı bir açıklamasını arayabilirsin. Ancak unutma ki bazı şeylerin doğru olması için her zaman mantıklı bir nedeni olması gerekmez. Karar verme sürecinde genellikle artıları ve eksileri tartmayı tercih edebilirsin, ancak sezgilerini de dinlemek önemlidir.

Numeroloji Online Akademi, senin ve danışanlarının içsel sezgileriyle bağlantı kurmayı teşvik eden bir pratiği benimser. Danışmanlık seanslarını güçlendirmek ve başkalarına rehberlik etmek için sezgilerini nasıl kullanacağını öğrenirken, onların içsel cevaplarını bulmalarına yardımcı olmak için sezgilerini nasıl kullanabileceğini keşfedeceksin. NOA, sana sayıların bilgeliği, insan tasarımı, çakra sistemi ve daha fazlası gibi sezgisel araçları sunar, bu da sana ve koçluk pratiğine büyük katkı sağlar.

Eğitimin sonunda, yüzlerce öğrencinin başardığı gibi, sezgilerini kullanarak insanların hayatlarını dönüştürme yeteneğine güveneceksin. Numeroloji ve Ruhsal Farkındalık Koçu olarak tatmin edici bir kariyerin kapılarını aralayacaksın.

Neden Numeroloji Online Eğitimleri?

Numeroloji Online Akademi

Numeroloji Online Akademi, Sertifikalı Numeroloji + Ruhsal Farkındalık Koçları mezun eden Türkiye'de farklı bir yaklaşım sunan ilk ve tek kurstur. Sadece Sertifikalı bir Numeroloji Danışmanı olarak mezun olmayacak, aynı zamanda farkındalıkla ilgili meditatif, bedensel, zihinsel çalışmalar yaparak hem kendinin hem de danışanların hayatlarını dönüştüreceksin.
Bu, Numeroloji + Ruhsal Farkındalık Koçluğu, çakra psikolojisi, sayıların bilgeliği, ruhsal koçluk, bedenlenme, somatik yaklaşım, insan tasarımı ve dengeli/dengesiz enerjileri anlatan, en iyi konuları birleştiren, en kapsamlı Numeroloji eğitimidir.
Bu deneyimden kendi hayat yolun ve amacınla tam bir uyum içinde ayrılacak ve Numeroloji bilgilerini farklı alanlarda da nasıl kullanabileceğini öğreneceksin. İnsanların hayat yollarını bulmalarına, bire bir koçluk, grup koçluğu, çevrimiçi programlar, konuşma, kurumsal etkinlikler, inzivalar, kitaplar ve diğer yollarla destek olacaksın.

bottom of page