top of page
Ara

5 ADIMDA ÇEKİM YASASI: TEZAHÜR ETTİRME

Güncelleme tarihi: 7 Kas 2023

Manifesting Nedir? Çekim Yasası Gerçek Mi? Çekim Yasasıyla Bir Şey Nasıl Tezahür Ettirilir? İstediğiniz Bir Şeyi Tezahür Etmek İçin Bu 5 Adımı Takip Edin.

Her ne kadar her zaman farkında olmasanız da, sürekli olarak kendi gerçekliğinizi tezahür ediyorsunuz.


Çekim Yasası, odaklandığınız şeyleri hayatınıza çekme gücüne sahip olduğunuzu söyler. Bu teknik deneysel olarak kanıtlanmıştır ve birçok belgesele konu olmuştur. Çekim Yasası düşünceleriniz, duygularınız ve enerjinizle uyumlu olan deneyimleri hayatınıza çekmenize yardımcı olur. Enerjinizi neye yöneltirseniz, onu hayatınıza çekersiniz. Enerjinizi olumlu ve istenen şeylere odaklayarak, istediğiniz sonuçları hayatınıza çekin!


-Ω-


"The Secret", "Sır" adlı belgesel film, Çekim Yasası'nı ve olumlu düşünme ile görselleştirme fikrini inceleyen bir yapımdır. Film, farklı yazarlar, filozoflar ve kişisel gelişim uzmanlarıyla yapılan röportajları içerir ve Çekim Yasası'nın prensiplerini ve nasıl uygulanabileceğini ele alır. Çekim gücünü detaylıca anlamak için belgeseli izleyin.


-Ω-


1. Neyi Hayatınıza Çekmek İstediğinizi Netleştirin


Bir şeyi tezahür etmenin ilk adımı, ne istediğinizi ve neden istediğinizi açıkça belirlemektir. Düşünceleriniz ve inançlarınız bir mıknatıs gibidir ve "benzer benzeri çeker" ilkesine göre, ona uygun deneyimleri çekeceksiniz. Bu nedenle, gerçeğe dönüştürmek istediğiniz şey konusunda mutlak bir netliğe sahip olmanız gerekir.


Bir defter ve kalem alın ve isteğinizi ve bunu hayatınıza neden çekmek istediğinizi tüm detaylarıyla anlatarak yazın. Çekim yasası günlüğü tutmak ve yazı yazmak hem isteklerinizi netleştirecek, hem de isteğinizin altındaki motivasyonunuzu görmenize yardımcı olacaktır. Bu aşamada "neden" sorusunun cevabı önemlidir çünkü çekim gücü ile hayatınıza pozitif veya negatif deneyimleri çekeceğinizi belirleyecektir.


İsteğinizin ardındaki neden, kıskançlık, kendini kanıtlama ihtiyacı, korku, öfke, hayal kırıklığı, endişe ve nefret gibi negatif enerji tarafından destekleniyorsa, hayatınıza daha fazla olumsuz sonuç çekebilirsiniz.


OLUMLU SÖZCÜKLER OLUMLU DENEYİMLERİ HAYATINIZA ÇEKECEKTİR.


Bunun yerine, isteğinizin mutluluk, sevinç, huzur, aşk, şükran, umut ve coşku gibi pozitif niyetlerle desteklendiğine emin olun.


-Ω-


2. Hayalinizi Görselleştirin


Çekim Yasası doğru kullanıldığında, hayalinizi hızlıca ve güvenle gerçekleştirmenin anahtarını sunar. Hayatımızı yaydığımız enerji ile şekillendiriyoruz. Bu nedenle düşündüğünüz ve hissettiğiniz duygular, gerçekliğinizi şekillendiren temel faktörlerdir.


Görselleştirme, hayalinizi gerçekten nasıl hissettiğinizi gözünüzde canlandırmak anlamına gelir. İstediğiniz şeyin hayalini kurduğunuzda, içinizde bazı duygular ortaya çıkaracaktır. Bu duygu ve hisleri takip ederek hayaliniz ile ilgili ne hissettiğinizi anlayabilirsiniz. Yüksek titreşimli pozitif duygular çekim yasası ile çalışarak olumlu deneyimleri hayatınıza kolayca çekmenizi sağlar.


Her gün meditasyon yaparak ve bu pozitif hislere odaklanarak, enerjinizi yükseltin ve daha fazla olumlu deneyimi kendinize çekebilirsiniz. Bazen bizi hayalimizden uzaklaştıran negatif düşünceler zihnimizde belirebilir. Bu aşamada görselleştirmeye geri dönerek yüksek titreşimli duygularınıza yeniden odaklanabilirsiniz. Hayalinizden vazgeçmeyin!


Görselleştirmeyi öğrendiğinizde, hayalinizi gerçekleştirmek ve enerjinizi yükseltmek için çeşitli tezahür etme tekniklerini deneyebilirsiniz. Çekim Yasası'nı kullanarak, hayalinizin gerçekleşmesine giden yolu aydınlatın.


-Ω-


3. Sınırlayıcı İnançlarınızı Tanımlayın


Bir şeyi tezahür etmenin üçüncü adımı, tezahür etmenizin önündeki sınırlayıcı inançları tanımaktır. Sınırlayıcı inançlar, yaşamınızı bazı şekillerde kısıtlayan olumsuz düşüncelerdir. Bu inançlar, enerjinizi düşük titreşimli bir seviyeye çekerek tezahür etme gücünüzü zayıflatabilir.


Tezahür etmeye çalışırken sıkça rastlanan sınırlayıcı inançlar, örneğin "İstediğim şeye sahip olabileceğime inanmıyorum" veya "Her istediğime sahip olma hakkım nedir?" gibi yanlış inançlar içerir. Bu sınırlayıcı inançların üstesinden gelmek için öncelikle onları tanımak ve kabul etmek önemlidir.


Bu inançları fark ettiğinizde, onların gerçek olmadığını anlayabilir ve onları yaşamınızdan çıkarmak için gerekli adımları atabilirsiniz. Kendinizi bu inançları tanımak ve üstesinden gelmek için cesurca hareket ettiğiniz için takdir edin. Sınırlayıcı inançları aşmaya hazır olduğunuzu göstermek için bu tür içeriklere yönelmeniz, evrene isteklerinizi açıkça ifade etmeye hazır olduğunuzu gösterir.


-Ω-


4. İnançlarınızı Değiştirmek İçin Olumlamalar Kullanın


Bir şeyi tezahür etmenin dördüncü aşaması, sınırlayıcı inançlarınızı olumlamalarla aşmaktır. Olumlamalar, olumsuz düşünceleri yenmek için kullanılan pozitif ifadelerdir.


Olumlamaları kullanarak, olumsuz düşüncelerinizi yüksek enerjili düşüncelerle nazikçe değiştirebilirsiniz. İkinci adımda oluşturduğunuz enerjiyi korurken aşağıdaki olumlamalardan birini seçin ve olumsuz düşüncelerle başa çıkmak için kullanın:


- Her şeye sahip olabilirim.

- İstediğim şeyi hayatıma çekmek kolaydır.

- Her şeyi ve daha fazlasını hak ediyorum.

- Yeterliyim.

- Daha az çaba harcayarak daha fazlasını çekebilirim.


Olumlamalar, en iyi sonucu vermek için hissettiklerinizle uyumlu olduğunda etkilidir. Sadece olumlamaları sırf tekrarlamak için değil, inandığınızı hissettiğinizde kullanın.


Olumlamalara inanıp inanmadığınızı anlamak, bilinçaltında test etmek için KAS TESTİNİ uygulayın > Kas Testi Yazısını Okumak İçin Tıklayın.


Sizin için anlamlı olan olumlamaları seçin ve bu olumlamaları yaşadığınızı hayal edin. Olumlamalar size rahatlama sağlıyorsa, pozitif olumlamaların gücünü kullanmaya başlamışsınız demektir.


Ayrıca, kendiniz için olumlamalar yazmayı deneyin; çünkü en etkili olumlamalar, kişisel ihtiyaçlarınıza ve inançlarınıza uygun olanlardır.


-Ω-


5. Serbest Bırakın ve Evrene İnanın


Son adım, geri çekilip Evren'in yol göstermesine izin vermektir. Ancak birçok insan bu aşamada hata yapar çünkü sürekli olarak istekleri hakkında endişelenirler.


Endişe ve korku duyguları titreşimi düşürür ve istekleri engelleyen büyük bir direnç oluşturur. Bir şeyi tezahür etmek istiyorsanız, bu direnci kaldırmalısınız çünkü direnç olmadığında isteğiniz size gelecektir - işte Çekim Yasası böyle işler.


Bu nedenle buradaki en önemli ders, Evren'in yanınızda olduğuna inanarak yüksek titreşimli enerjinizi korumaktır. Evren'in her zaman enerjinize yanıt verdiğine ve her zaman hissettiğiniz duygularla uyumlu sonuçlar çekeceğinize güvenin.


Eğer tezahürünüz konusunda sabırsızlanıyorsanız, kontrol etme eğiliminizi bırakmak ve Evren'den rehberlik almanıza izin vermek için bu teslimiyet duasını kullanabilirsiniz.


"Evren, sana güveniyorum ve senin kutsal rehberliğine teslim oluyorum. Her adımda seninle ilerliyorum."

-Ω-

bottom of page